Пріоритети 2021 року з «вишенькою» на торті від 2020-го

Серед реалізованих у 2020-му році об’єктів найбільшим досягненням, на думку заступника Балтського міського голови Федора Молодця, безперечно є спортивний комплекс.
      — Цей об’єкт будувався три роки і на фоні того, що відбувалося в державі, в тому числі – зміна влади, нам таки вдалося ввести його в експлуатацію. Комплекс відповідає всім міжнародним стандартам. Такої спортивної бази, як в Балті, точно немає на півночі області та, думаю, небагато є і в цілому по Україні. Маю на увазі – серед об’єктів, що перебувають у комунальній власності.
Звичайно, попри цьогорічні фінансові негаразди, міській раді є про що звітувати, підбиваючи підсумки 2020-го. Але цього разу наша розмова з головним очільником комунальної сфери громади була присвячена тому, що довелося перекласти у «скриньку перспектив» року наступного.


— Федоре Олександровичу, пандемія коронавірусу внесла корективи навіть у світову економіку. Що із запланованого довелося відкласти на потім через відсутність фінансування і які пріоритети розставлено у зв’язку з цим?

— На 2020-й рік дійсно було заплановано чимало важливих інфраструктурних об’єктів. Якщо ми говоримо про капітальний ремонт доріг, то нереалізованими залишились вісім проєктів, які мали фінансуватися за рахунок інфраструктурної субвенції з держбюджету об’єднаним громадам. По цих об’єктах була проведена державна експертиза, навіть отримано дозвіл на початок робіт. Але у з

в’язку з тим, що постановою Кабміну в цьому році вперше об’єднані громади не отримали інфраструктурну субвенцію, ми ці об’єкти перенесли як пріоритетні у сфері дорожнього будівництва на наступний рік. Можу їх озвучити. Це продовження капітального ремонту дороги по вул. Щорса (так званий «серпантин», що веде до колишнього молочноконсервного комбінату). Минулого року ми розпочали ремонт з найгіршої ділянки цієї дороги і планували завершити у 2020-му. Ще один проєкт – капітальний ремонт вулиці Введенської. Тут вже виконано значний обсяг робіт. По суті це ще одна така автомобільна нитка, по якій відбувається інтенсивний автомобільний рух у бік Андріяшівки. Ми також розпочали ремонт ділянок вулиць Чорноморської-Терешкової, зробивши ще одну транспортну розв’язку (поєднали з Введенською) для зручності пішоходів, проїзду таксі, автобусного сполучення. Тут інтенсивний рух, бо поруч знаходиться дитячий навчальний заклад. У цьому ж переліку також був капітальний ремонт вулиці Пролетарської – аварійна ділянка від Ломоносова до Поштової, а також від Ломоносова до Вишневої. І вулиця Миру: ми намагалися її підсипати, але це проблеми не вирішило. В результаті було прийнято рішення передбачити асфальтне покриття. Це об’єкти, на які вже маємо відповідний пакет документів для початку робіт. 

— Що впливає на пріоритетність проєктів, не реалізованих цьогоріч? Чи

 може статися так, що їх буде відкладено у «довгу скриньку»?

— Однозначно пріоритетними залишатимуться об’єкти, які пройшли експертизу ще у 19-му році, і вже переносилися на 2020-й. Звичайно ж, за сприятливих умов та фінансових можливостей у 2021-му. Ви ж чули, що казала, звітуючи на сесії, Леся Віталіївна (начальник фінансового управління міськради – ред.) про те, скільки міська рада виділила коштів не тільки на боротьбу з коронавірусом, а й на ремонтні роботи, які відбувалися в інфекційному відділенні, на лікарняному комплексі, на підтримку медичних працівників. Це ті кошти, які були перерозподілені з інших статей видатків, у тому числі запланованих спочатку на дорожнє будівництво, освітлення вулиць тощо. Йдеться про проєкти, які фінансуються з місцевого бюджету. Зокрема, ми сподівалися, що, нарешті, завершимо роботи з облаштування тротуару по Уварова до автозаправки в районі монастиря. Але наші видатки залежать від доходів. На жаль, заплановані кошти із зрозумілих причин не надійшли у повному обсязі. Ми частково оплатили за виконаний обсяг робіт в цьому році та у зв’язку з відсутністю фінан

сування внесли відповідні зміни в укладений з підрядною організацією договір. Тому цей проєкт також серед пріоритетів 2021 року. Аналогічна ситуація по вулиці Садовій.

— Які перспективи завершення будівництва школи №3?

— Це болюче питання. Через ініційовані колишнім керівником облдержадміністрації перевірки, фінансування було призупинено. Суттєвих порушень не виявлено, але час втрачено. Сьогодні проведено чергові тендерні процедури. Є переможець – підрядна організація, яка будує по всій Україні багато великих інфраструктурних об’єктів. Цим об’єктом вже цікавиться новопризначений голова облдержадміністрації. Днями Балтщину відвідав голова облради. І хоча поки що підтримку маємо на словах, сподіваємось, що вона таки виллється у фінансову. За умов своєчасного фінансування цього будівництва, підрядна організація налаштована і обіцяє до першого вересня 2021 здати об’є

кт.

— Минулого разу, коли на території будівництва побував народний депутат, директор закладу говорила, що закуплено вже багато матеріалів. На скільки їх вистачить?

— Матеріали закуплені, наприклад, майже 6-ть тонн цементу, чимала кількість пінобетону (камінь), частково від потреби – профнастил тощо. На складі чекають запаковані всі двері та вікна, ліфт, вартістю близько 1 мільйона гривень… Придбано передбачене цим проєктом шкільне обладнання (в тому числі – комп’ютерну техніку) для класів, яким більше року вже користуються учні.

— А чому придбали одразу так багато матеріалів та обладнання?

— Для того, щоб освоїти (а не повертати!) кошти, отримані у грудні 2019 року. Підрядна організація фізично не змогла б це зробити у період активної фази зими та ще й за умов обмеження в часі (до кінця року). Тому було прийнято рішення придбати на цю суму необхідні матеріали та обладнання згідно з кошторисом. Сподівались на те, що одразу після настання сприятливих погодних умов будівництво продовжиться. Але, на жаль, що сталося, те сталося. Хоча левову частку «чорнової» роботи було виконано. По всьому периметру підсилено фундамент палями 6

-метрової глибини для того, щоб в подальшому будівля не просідала. Ви бачили, що перший поверх також взятий у металеву обойму. Проведено низку експертиз, не одна організація, яка має відповідні дозволи, надала свої висновки та рекомендації. Виходячи з цих висновків та рекомендацій корегувався проєкт. Поряд з цим, ви ж знаєте, що під час робіт тут було знайдено і знешкоджено снаряд. По суті другий поверх не планували демонтувати, але після такої небезпечної знахідки теж скорегували проєкт. На жаль, збої у фінансуванні призводять до того, що кошторисна вартість самого об’єкту зростає. Особливо коли будівництво припиняється в осінньо-зимовий період. Бо вже з настанням весни виникає потреба в додаткових роботах, не передбачених кошторисом проєкту.

— А як справи у селах з реалізацією запланованого?

— Більшість запланованого в селах вдалося реалізувати, адже роботи виконувалися в основному у першій половині року, коли бюджет виконувався і було фінансування. У пріоритеті на 2021 рік буде Бендзарівська школа. Тут виконано лише 50% робіт з термомодернізації (утеплення стін, реконструкція котельні тощо). Їх призупинено також через відсутність фінансування. Серед пріоритетних об’єктів 2020 року вдалося реалізувати проєкт реконструкції Білинської амбулаторії, яким передбачалось навіть придбання медичного обладнання і меблів. По суті об’єкт готовий, але профінансований лише на 50%. Свою частину міська рада виконал

а, залишилось отримати кошти від держави. Проєкт реалізовано у рамках державної програми будівництва та реконструкції сільських амбулаторій за умов 10% співфінансування з місцевого бюджету. Тут створені досить комфортні умови для пацієнтів і для медичного персоналу, який там працює.

— Чи продовжиться реконструкція приймального відділення в багатопрофільній лікарні?

— Так. Вже проведено тендерні процедури. Думаю, що з початком сприятливих погодних умов роботи буде розпочато спочатку зовні, а потім продовжено реконструкцію самого приймального відділення, яке має відповідати типовим вимогам МОЗ.

— В одній з публікацій наші читачі з військового містечка порушили «бородаті» проблеми цього мікрорайону. Зокрема, йшлося про неогороджені сміттєві баки, тротуари, які потребують ремонту тощо.

— Ми знаємо про всі ці проблеми. Щодо сміттєвих баків, то їх вже огородили, накрили. Загалом на території військового містечка цього року планувалося виконати великий обсяг дорожніх робіт, ремонт тротуарних доріжок з асфальтним покриттям, прибудинкових територій. Але, знову ж таки, вдалося частков

о виконати ямковий ремонт у межах фінансових можливостей. І теж на наступні роки плануємо більше уваги приділяти благоустрою території військового містечка.

— Велосипедистів визнано повноправними учасниками дорожнього руху. На жаль, в Балті їздити дорогою на велосипеді не зовсім безпечно. Чи передбачається відповідна розмітка на шляхах міста?

— Я розумію, таку європейську практику вже застосовують в деяких містах України: малюють розмітку для велосипедистів. На жаль, у нас не такі широкі вулиці, аби «відбивати» півтора метра проїжджої частини під велосипедну доріжку. В центрі міста ще й існує досі не вирішена проблема з паркуванням автомобілів. Взяти ділянку біля ринку: там така вузька дорога, що довелося запровадити односторонній рух. Я сам автомобіліст і знаю наскільки проблемно припаркуватись в районі ринку. Думаю, що велосипедні доріжки поки що не на часі, але подумаємо й над цим. Центральна вулиця в районі ринку та магазину «АТБ» потребує реконструкції. Можливо, сьогодні й недоречно про це говорити, але ми давно мріємо зробити центральну площу візитівкою

 міста. Хочеться щось цікаве вигадати, так, щоб й мешканці і гості мали змогу відпочивати, розважатися у приємній обстановці. Якщо буде сприятливою фінансова ситуація, можливо, будемо напрацьовувати, оголосимо конкурс на кращий проєкт – візуалізацію площі. Думаємо про це, але не починаємо, бо грошей немає. А це дороговартісна справа.

— Мабуть, це проєкт-мрія?

— Так. Багато міст в Україні витратились на реконструкцію центральних площ, незвертаючи увагу на периферію. Ми пішли іншим шляхом: дістаємось до найвіддаленіших куточків міста. Прийде час, вишукуватимемо додаткові джерела фінансування, можливо, через нардепів та депутатів обласної ради на реалізацію такого проєкту.

— Дуже хочеться завершити нашу розмову на позитивній ноті. Який об’єкт у якості «вишеньки на торті» досягнень міської ради у 2020 році ви б назвали?

— Стратегічний об’єкт – найбільш проблемну ділянку (схил від в’їзду у Балту до повороту на Сінне) по вулиці Пушкінській. Ще в 2017 році ми розробили проєкт капітального ремонту «старої дороги на Котовськ» (так у нас називають цю вулицю) з метою відведення руху великовагового транспор

ту в об’їзд. Його кошторисна вартість на той час становила понад 20 мільйонів гривень. Підйом був у д

уже плачевному стані. Але ми навіть не розпочинали реалізовувати проєкт, бо за кошти з місцевого бюджету це було нереально зробити. Ми зверталися у різні інстанції, намагалися включити проєкт у якусь державну програму. Лише цього року міському голові після проведення низки перемовин з керівництвом Служби автомобільних доріг в Одеській області вдалося добитися, щоб цю ділянку дороги включили у загальний проєкт капітального ремонту дороги державного значення Р-33. По суті ми отримали з державного бюджету бонус у вигляді нового покриття дороги із застосуванням найсучасніших технологій укладання асфальтобетону. Так, щоб по ній міг проїхати великоваговий транспорт. Ми навіть не очікували, що так вийде. Хочеться висловити щиру вдячність керівникові Служби автомобільних доріг Дмитру Рибалці, який реально дослухався до наших аргументів. Це керівник, який «не задирає» голови, з розумінням ставиться до вирішення місцевих проблем. Зі схилом у Балті могли й не заморочуватися (дорожники неохоче беруться за такі об’єкти). Але взялися!!! І роботи практично завершуються.

Бесідувала Людмила ШЕЛИХ.

Leave a Reply