ПУЖАЙКОВЕ-САВРАНЬ. ДОРОГА З ПОНАД 20-РІЧНИМ ФЕРМЕРСЬКИМ ШЕФСТВОМ

Фермери та підприємці Пужайківського старостинського округу Піщанської сільської ради закупили декілька машин асфальту та здійснили ямковий ремонт дороги між селами Савранським та Пужайковим протяжністю 4,76 км. Ініціатором виступив депутат сільської ради Михайло Шатайло. Про це йдеться на сайті територіальної громади.

Сам Михайло Шатайло нічого в цій події суперважливого не вбачає. Каже, що зроблено це не заради піару. До того ж шефство над дорогою, що веде з Пужайкового до Савранського, фермери взяли ще років двадцять тому. Пояснює:

— Ми це робимо, бо розуміємо: у держави не вистачає коштів на ремонт основних шляхів, таких, скажімо, як між Савранню та Балтою. То кому потрібні маленькі села, такі як Савранське? Ми робимо благодійний внесок (кожен з фермерів) в залежності від кількості гектарів, які  обробляємо. Все — для того, щоб можна було проїхати автотранспортом (в першу чергу — під час жнив). Виконали ямковий ремонт, поїздили рік, знову за необхідності збираємо кошти: не я один, а й мої однодумці – фермери з Савранського та Пужайкового,  які обробляють місцеві поля. Відсотків 90 підтримують ідею ремонту дороги, щоб не тільки самим користуватися, а й для мешканців сіл. Так було, незважаючи на політичні зміни в державі, – при Кучмі, при  Ющенкові, при Януковичу… і тепер.

Так само брали участь в облаштуванні щебеневого покриття на дорозі між Пужайковим та Піщаною, бо це всім потрібно.

                 Людмила КАЛІНІНА

Leave a Reply