П’ятнадцята позачергова сесія міськради: придбати бульдозера, розробити генеральний план Балти і Білиного…

На пленарному засіданні п’ятнадцятої позачергової сесії міської ради VІІ скликання розглянуто три питання:
Про внесення змін до рішення сесії Балтської міської ради №53-VII від 25.12.2015 року «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Балтської міської ради на 2016 рік» (доповідач – Л.В.Паламарчук, начальник фінансового управління);
Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «БАЛТСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» міської ради та затвердження його в новій редакції (доповідач – С.І. Чорний, начальник відділу охорони здоров’я);
Про внесення доповнень до рішення сесії Балтської міської ради від 30.03.2016 року № 142 – VІІ «Про затвердження Плану соціально-економічного та культурного розвитку Балтської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік» (доповідач – О.В.Мараєв, начальник відділу економіки та інвестицій).
З обговорених питань ухвалено рішення. Зокрема, депутати спрямували 750 тисяч гривень на придбання вкрай необхідного потужного бульдозера для потреб громади, аби за надзвичай-них ситуацій не позичати його в Одеських фірм. Також внесено доповнення до плану соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади такого змісту: «3.3.4. Основними заходами з розроблення місто-будівної документації є: розроблення інженерно-топографічного плану міста Балти та села Білине; розроблення історико-архітектурного опорного плану міста Балти; розроблення генерального плану міста Балти та села Білине».
Міський голова С.С.Мазур звернувся з закликом до старост, аби до 25 листопада спільно з начальниками відділів міськради і депутатами попрацювали, щоб успішно завершити поточний рік і визначитися з пріоритетами й змоделювати програму розвитку культури, медицини, соцзахисту, благоустрою територій на 2017-й. Потім відбудуться сходки погоджень в населених пунктах, аби почути думки людей.
В листопаді старости і депутати мають відзвітувати перед чле-нами громади і в пресі про свою діяльність за 10 місяців.
С.С.Мазур інформував присутніх про поїздку в складі української делегації в рамках проекту Східного партнерства до столиці Вірменії Єревану. Окремо зазначив, що всі поїздки фінансуються Євросоюзом.
Вже після закриття сесії присутні одностайно порушили питання незадовільного обслуговування населення працівниками Балтської філії газового господарства. Надворі холодно, вітер, дощ, а люди змушені просто неба по кілька годин вистоювати в чергах, що налічують по 40-50 осіб. «Це при тому, – сказав С.С.Мазур, – що ми виділили й відремонтували в готелі кімнату для прийому відвідувачів. Керівник Котовської філії обіцяв, що з 1 листопада відновлять роботу в готелі, але слова не дотримав».
С.С.Мазур доручив своєму заступникові з питань ЖКГ запросити очільника філії-монополіста з метою усунення недоліків в обслуговуванні людей.
Наш кор.

  • Leave a Reply