Пісня не знає кордонів

На запрошення жителів села Йосипівки сусіднього Савранського району самодіяльний народний козацький хор «Будьмо» (керівник Василь Віхренко) успішно виступив з програмою до Дня Незалежності України.

– Це село відрізняється від більшості тим, що тут не зруйнували ферм і тракторних бригад, люди мають роботу,- сказав хористам, коли під’їжджали до Йосипівки, продюсер на громадських засадах Петро Ткач. –  Є тут у будинку культури співочий колектив, виступ якого хтось «кинув» в інтернет і ансамбль запросили до Києва на телебачення.

І ось «Будьмо» на сцені. В залі – аншлаг. Ведучі Петро Ткач і Таїсія Крисько вітають селян з 25-річним ювілеєм нашої держави. Лунають патріотичні пісні «Моя Україна», «Встань, козацька славо» (солісти Таїсія Крисько, Любов Зінченко та Георгій Чірко). Хвилюючу «Пісню про хліб» дарує Марія Діхтяр. А як не представити своє рідне місто? Жіночий ансамбль хору з великим натхненням співає «Пісню про Балту».

З натхненням – стосується кожного номера. Всі учасники чотирьохголосого колективу випромінювали відмінний настрій, світилися посмішками, майстерно передавали людям зміст музичних творів, бо

          Народна пісня—це велике диво,
У ній душа дитинна в світ летить.
Вона весела,світла, пустотлива,
То щирим сумом раптом зазвучить…
Хор на сцені змінювали солісти, дуети (зокрема, сімейний у складі мами й доньки – Галини і Ганнусі Вербецьких), чоловічий ансамбль. Радували глядачів жартівливі пісні й гумор, зачарував «віночок».

На прощання учасники місцевого жіночого ансамблю вийшли на сцену, вручили всім хористам квіти й зажадали сфотографуватися разом на згадку. «Ми у захваті від вашого концерту, ми вражені вашим виступом, ми – в шоці!» – весь час повторювали вони.

  Ми склали те розмаїття запашних квітів у величезний букет і бережно везли, щоб вранці Георгій Чірко доставив його на могилу нашого незабутнього володаря золотого голосу Петра Сапожника, не раз згадували його добрим словом, поки віз нас автобусом додому Олександр Сліпенчук.

Редакція тижневика «Ваш інтерес» пообіцяла розмістити на своєму сайті vinteres.info диск з виступом хору…

Тетяна АЛЕКСЄЄВА.

Leave a Reply