Піщанська сільська рада: перші рішення

ВІДБУЛАСЯ перша сесія VIII-го скликання Піщанської сільської ради. Перед її початком голова територіальної виборчої комісії Тетяна Мальована оголосила підсумки виборів, зачитавши постанову ТВК №33 від 29 жовтня 2020 року. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять раптово померлого новообраного депутата Сергія Покотила. Його місце у списку поки що залишається вільним…

Обрані 21 депутат Піщанської сільської ради та її голова Олексій Пантілєєв присягнули на вірність громаді та народу України, отримали посвідчення.

Звертаючись до присутніх, очільник Піщанської ОТГ подякував виборцям за довіру, привітав новообраних депутатів, зазначивши, що їх діяльність (хоч і на громадських засадах!) є дуже відповідальною. Олексій Анатолійович також закликав народних обранців діяти однією командою в інтересах мешканців громади.

— Давайте забудемо про партійні прапори, під якими прийшли до Піщанської сільської ради. Адже ми маємо в першу чергу представляти інтереси громадян, які нас обрали. А вони не завжди співпадають з інтересами партій.

У порядку денному депутати розглянули важливі організаційні питання. Серед них – про реорганізацію юридичних осіб сільських рад (закладів освіти, культури тощо) шляхом приєднання їх до Піщанської сільської ради.

Після прийняття рішення про припинення повноважень сільських голів утворено старостинські округи.
У зв’язку зі створенням громади у штатний розпис сільської ради на 2021 рік внесено суттєві зміни, введено сім нових посад. Так, окрім старост та діловодів, — посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, на яку затверджено колишнього Піщанського сільського голову Володимира Дмитровича Гербенського, а також начальників структурних підрозділів, які буде створено в апараті сільської ради (рішення про це прийнято під час сесії). Серед них — відділ земельних відносин, архітектури та містобудування; фінансовий та юридичний ; відділ освіти, культури, молоді та спорту; служба у справах дітей.

Також на сесії обрано членів виконкому та постійних депутатських комісій. Зокрема, діятимуть постійні депутатські комісії : з фінансових питань, бюджету, інвестиційної діяльності, економіки та регуляторної політики (голова — Світлана Лещенко), із земельних відносин, агропромислового розвитку та підприємництва, транспорту, зв’язку, будівництва, екології, використання природних ресурсів та адміністративно-територіального устрою (голова — Сергій Ткачук ), з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та соціального захисту населення (голова – Валентина Груценко ), з питань розвитку місцевого самоврядування, правопорядку, законності, депутатської діяльності, етики та гласності (голова — Сергій Древицький).

До складу виконкому, окрім сільського голови Олексія Пантілєєва, його заступника Володимира Гербенського, секретаря сільради та новопризначених старост Галини Дідурик (Гербінський старостинський округ), Сергія Даліщука (Пужайківський) та Володимира Шпарути (Шляхівський), увійшли вчитель НВК «Піщанська ЗОШ І – ІІІ ст. — ДНЗ» Ігор Заєць, директор НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Валентина Дорошенко та старша медична сестра Піщанської АЗПСМ Інна Порхун.

Депутат Валентина Груценко запропонувала розглянути звернення колективу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ з пропозицією реорганізувати навчальний заклад через наявні ознаки булінгу з боку двох працівниць дитячого навчального закладу. Прийнято рішення повернутися до розгляду цього питання після обговорення його на засіданні постійної депутатської комісії сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та соціального захисту населення.

У роботі сесії взяли участь голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко, який виступив, заступник голови Балтської РДА Оксана Тисячна, начальник сектору превентивної діяльності Балтського відділу поліції Дмитро Слюсаренко, представники Балтської районної ради.

Людмила ШЕЛИХ.

Leave a Reply