РОЗПОЧАЛОСЯ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА ДОРОЗІ Р-33, ЩО ДО ЦЬОГО ПЕРЕБУВАЛА В КАТАСТРОФІЧНОМУ СТАНІ

В Одеській області в ході реалізації президентської програми «Велике будівництво» розпочалося відновлення дороги регіонального значення Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка, що має загальну протяжність 358,9 км і поєднує густонаселені райони Вінницької та Одеської областей.

До початку ремонту дорога перебувала в катастрофічному стані через значні й численні деформації дорожнього покриття. Поточний середній ремонт дороги Р-33 на відрізку протяжністю 8,7 км (від села Ангелинівка в напрямку села Розалівка) проводить компанія «Автомагістраль-Південь».

На сьогодні вже завершені роботи по видаленню чагарників і дрібнолісся, триває розпушення асфальтобетонного покриття і розпушування дорожнього одягу. Одночасно на дорозі розпочато створення посиленої основи за технологією «холодного ресайклінгу», а найближчим часом має розпочатися й створення нижнього шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Також в ході ремонту буде проведено облаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастичної асфальтобетонної суміші, будуть укріплені узбіччя, облаштовані з’їзди, встановлені дорожні знаки і нанесена дорожня розмітка.

У дорожніх роботах задіяно 70 працівників та 40 одиниць спецтехніки. Завершення ремонту дороги заплановано на липень.

З сайту Одеської ОДА.

Leave a Reply