Роман КОЛОНТАЙ отримав всеукраїнську відзнаку “Головний лікар року – 2018”

         Вчора, 3 жовтня, у рамках 27-ї Міжнародної медичної виставки «Public Health» відбулася офіційна церемонія нагородження Всеукраїнської премії “Головний лікар року – 2018”, на яку претендували 52 керівники медичних закладів України.

Володимир Федоришин, Роман Колонтай, Сергій Горищак та Григорій Оксак
Володимир Федоришин, Роман Колонтай, Сергій Горищак та Григорій Оксак

   На основі аналізу особистих досягнень претендентів, їх вкладу у розвиток медичної установи і галузі регіону в цілому, експертна комісія визначила цьогорічним переможцем головного лікаря Балтського центру ПМСД Романа КОЛОНТАЯ.  У трійці лідерів є також  – Григорій Оксак, який очолює Полтавську обласну клінічну лікарню імені М. В. Скліфосовського (здобув друге місце) та керівник КЗ «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни» Володимир Федоришин (лауреат 3-го ступеня).  

       У номінації «Народний рейтинг» переміг головний лікар Одеської КУ “Дитяча міська поліклініка №6” Сергій Горищак.

Цікаво, що під час представлення Романа Колонтая з трибуни  прозвучала інформація про новації, запроваджені в Балтському центрі ПМСД. Зокрема, це – «встановлення єдиної інформаційної системи та повністю сформовані електроні картки, які дають можливість сімейним лікарям бачити повну картину перебігу хвороби пацієнта; організація Call -центру для інформаційної підтримки усіх пацієнтів; створені умови для всіх лікарів в рамках програми «Доступні ліки» для друку «електронного» рецепта (така модель передує “електронному” рецепту, який планується запровадити в електронній системі охорони здоров’я України!)».

         Як переможець, Роман Колонтай отримав сертифікат на суму 108 600 гривень, що покриє витрати на його навчання за pre-MBA Бізнес програмою в найкращій бізнес-школі України (грошова винагорода передбачена тільки за перше місце).

    Вручаючи сертифікат, Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова вже запросила головного лікаря Балтського центру ПМСД  до аудиторії, зауваживши, що отримані знання дозволять йому стати «агентом змін» для колег.

   – Впевнена, що для бізнесу дуже важливо враховувати регіональну специфіку та розуміти універсальні принципи управління, – зазначила вона.

Роман Колонтай подякував за нагороду, висловив готовність до навчання та запевнив,  що обов’язково ділитиметься набутими знаннями зі своїми колегами, з якими працює в одній команді,  прагнучи наблизити медичну допомогу до пацієнта.

Людмила Шелих.

Leave a Reply