6 березня розпочалася вакцинація в Подільському районі

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко. Перша привезена в регіон партія налічує 500 доз вакцини «AstraZeneca» («Covishield»).

Очільник району від Covid-19 вакцинувався першим, аби власним прикладом показати, наскільки важливо і безпечно це робити.

«Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить вас від інфікування чи важкого перебігу хвороби! Я своїм власним прикладом закликаю всіх жителів Подільського району зробити щеплення, уберегти себе та рідних. Бажаю всім міцного здоров’я і весняного настрою з температурою 36.6!», – зазначив Михайло Лазаренко.

Нагадаємо, що у черзі на вакцинацію вже чекають 265 тисяч українців. А у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили про відсутність задокументованих смертей внаслідок щеплень вакциною AstraZeneca, а також зв’язку між препаратом і утворенням тромбів. У ВООЗ запевняють, що попри те, що країни почали відмовлятися від вакцини AstraZeneca для вивчення можливих побічних ефектів, у світі не зафіксували жодного смертельного випадку внаслідок вакцинації проти COVID-19.

Leave a Reply