Сан Санич – крутіший за всіх!

Сан Санич – крутіший за всіх!
Наймолодший учасник четвертого сезону талант-шоу Саша Ткачук з Балти вдруге підкорив сцену «Крутіше всіх».

Національний реєстр України від 30 березня 2019 р. зафіксував новий рекорд наймолодшого знавця максимальної кількості емблем футбольних клубів. Цим знавцем виявився юний житель м.Балта Олександр Ткачук, якому виповнилось 3 роки 8 місяців.

– Влітку проходив чемпіонат світу з футболу. Чоловік з сином пішли в магазин, а коли повернулись додому, на моє запитання, що нового, чоловік відповів: «Нічого цікавого, всі мужики дивилися матч, говорили про футбол, а ми в цьому нічого не розуміємо.» Мене це зачепило: «А чому ми нічого не знаємо про футбол?». Так ми стали пізнавати футбольний світ. Зупинилися на футбольних емблемах і країнах, в яких знаходяться ці футбольні клуби. Під замовлення зробили картки, – розповіла Тетяна Ткачук.
Треба відзначити, що Саня, приїхавши на 4-й сезон талант-шоу «Крутіше всіх», спочатку встановив Рекорд для експертів у гремірці, а потім – з легкістю й на сцені.

Так Саня став володарем другої медалі «Крутіше всіх», отримавши в подарунок рюкзак із солодощами і зелений трактор, якого відразу ж випробував.

Відзначимо, що вперше на сцену «Крутіше всіх» С.Ткачук вийшов у минулому сезоні проекту (2018 р.), коли йому було 2 роки і 5 місяців. Вже тоді він досить легко розрізняв картини Мане і полотна Моне, Ейфелеву вежу від Пізанської.

Коли Сашкові було трохи більше року, батьки виявили, що дитина дуже швидко запам’ятовує казки. Мама Тетяна і тато Олександр давно вивчають зі своїм Сан Саничем (син сам попросив так його називати) різні теми, які йому цікаві.

І сьогодні трирічний Саня безпомилково розрізняє близько 50 футбольних клубів різних країн світу і жодного разу не переплутав їх емблеми.
Зауважимо, що до футболу Саша байдужий, але захоплюється рішенням логічних задач!

Батьки Сан Санича Ткачука дуже вдячні всій групі фахівців телеканалу «Інтер», особливо дуету ведучих, відомим шоуменам Андрію Данилевичу і Андрію Даманському.

– Шоу «Крутіше всіх» – це унікальний формат для українського телебачення, це цікавий проект, який дозволяє дітям продемонструвати свої таланти і прагнути знати більше, – зазначила Тетяна Ткачук.
Любов КУЗЬМЕНКО.

Leave a Reply