Саражинка відзначила своє 365-річчя

Ювілеї

Благословенна Саражинська земля! Тут живуть хлібосольні, працелюбні люди, тут народжуються гарні, талановиті діти. Тут золотом колосяться пшениці, жовтогарячими личками всміхаються світові соняхи. Тут однаково сильно, з любов’ю до життя, лунають молитви та пісні. Тут від душі працюють і відпочивають.
Саражинці радісно й гідно зустріли 365-тий ювілей рідного села. Причепурили оселі й вулиці (хоча на його території завжди панує порядок). На свято зібралися усі мешканці: і солідного віку, і молодь, і діти. На них чекала цікава та різноманітна культурно-розважальна програма.
З теплими словами вітань звернулися до жителів села заступник міського голови Федір Молодець, керуюча справами виконкому міської ради Олена Фролова, начальник відділу культури Світлана Томіна, начальник відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Валерій Сахань, начальник відділу комунального майна Валентина Храпенко. З нагоди свята соціальні підрозділи отримали чудові подарунки: ФАП – новенький мопед, будинок культури – проектор, ноутбук, екран, оргтехніку. Приємне хвилювання та неабияка гордість за своє село відчувалися у виступах старости Лариси Довгошиї, директора школи Наталії Бусько, голів мікрорайонів .
Свято з саражинцями розділили старости сіл Балтської громади, працівники апарату міської ради, жителі сусідніх населених пунктів.
В ході святкування відбулося традиційне урочисте вшанування поважних жителів , привітання молодих родин, кращих господарів , новонароджених тощо. Свою порцію оплесків та подяки отримали підприємці й сільгоспвиробники, які допомагають вирішувати в Саражинці проблемні питання та є вірними партнерами адміністрації села.
Чудовий концерт, підготовлений силами артистів-аматорів різного віку, включав номери різних видів та жанрів : хореографічні, театральні, вокальні, гумористичні, стилізовані. Своєю творчістю присутніх порадував і відомий на Балтщині гурт «Переймяночка».
Іменинники гостинно пригощали всіх присутніх смачною юшкою, ароматною кашею, фірмовими пиріжками.
Загальна піднесена атмосфера свята – родинного великого свята! – відчувалася в селі протягом усього дня.

Анна Рибіцька.

1368 1387 1388 1389 1390

Leave a Reply