Сезон великого футболу розпочато!

30 травня на Балтському міському стадіоні відбулося відкриття Чемпіонату громади на Кубок з футболу сезону 2021.

Відповідно до сліпого жеребу, команди розділились на дві підгрупи. За відсутності всіх, хто мав би брати участь, поділ вийшов не зовсім рівноцінним. Якщо ж у другій групі відбувся лише один матч фактично на виліт, то в першій було досить спекотно й виснажливо. Навіть тайми по десять хвилин ігрового часу не давали достатньої переваги.

Перегравши футболістів ФК «Білине» з рахунком 2:0, Балтська «Фортеця» забезпечила собі вихід до фінальної частини й спокійно чекала на свого суперника.

Решта ж матчів мали дещо «закручений» сюжет. «Агро-Нива» с. Обжиле поступилась спортсменам із Саврані 0:3. Центральною у першій підгрупі стала гра між об’єктивно сильнішими командами «Мрія» (Перельоти) та «Прибужець» (Саврань), яка закінчилась досить символічною нічиєю – 1:1. Все залежало від останнього спарингу, де обжилянці зуміли закотити у ворота суперників гол й влучно відбивали атаки біля воріт. Все ж Перелітська «Мрія» здобула перемогу 4:1 й зрівняла шанси виходу до наступного етапу.

Далі в хід пішли підрахунки у турнірній таблиці. І лише за кількістю забитих м’ячів савранці не пройшли далі, маючи на один менше від основних конкурентів.

У фіналі зустрілись «Фортеця» (Балта) і «Мрія» (Перельоти). Приймали овації футболісти «Фортеці», впевнено перегравши суперників з рахунком 2:0! Переможні голи для своєї команди принесли Віталій Борта і Сергій Жмурко.

Суддями були Дмитро Коцюрбан та Олег Садовський.

Leave a Reply