Сергій Братчук: ніч минула відносно спокійно, але ймовірність нанесення артилерійських та ракетних ударів з акваторії Чорного моря залишається високою

Одеса – не перше, але й не друге місто в Україні, – така фраза прозвучала у ранковому привітанні речника Одеської військової адміністрації Сергія Братчука.

­- Ніч минула відносно спокійно, – сказав, зокрема, він, – хоча лунали і вночі, і сьогодні під ранок, сигнали повітряної тривоги. Ви, звичайно, питаєте: що це може бути? По-перше, і найголовніше: відслідковують і повітряний  простір відпрацьовують наші сили протиповітряної оборони (загалом – наші повітряні сили). За це їм – честь і хвала! Як і усім Збройним Силам України, нашій територіальній обороні, нашим добровольцям руху Національного Спротиву! Звичайно, кожному з вас!

Ворог продовжує активно здійснювати повітряну розвідку, та зменшив активну авіаційну роботу і нашому небі. Проте залишається висока ймовірність нанесення артилерійських та ракетних ударів саме з акваторії Чорного моря.  Йдеться й про одеське узбережжя і про іншу територію нашої держави. Але ще раз зазначу: наші сили оборони працюють на ВІДМІННО! Тому не панікуємо, а просто виконуємо всі алгоритми дій, пов’язані з  сигналами повітряної тривоги. Ми вже стали на годину ближче до Перемоги! Звільняють наші міста та села. Звичайно, не все буде так швидко, як кожному з нас хотілося б. Але ми сподіваємося і віримо в те, що все в нас буде добре!

Звичайно, будьте пильними, бо ворог по всій державі активізує діяльність диверсійно-розвідувальних груп. Не виняток – і наш регіон. Будьте пильними, повідомляйте про те, що ви побачили (з підозрою) відповідним органам. Разом ми переможемо!

Розуміємо, що ворог намагається з боку Миколаєва теж атакувати наші позиції. Але Миколаїв тримається, Одеса допомагає і Одеса готова до бою! Гарного дня! Тримаймось! Україна – понад усе! Слава Нації! Смерть ворогам!

Джерело: https://www.facebook.com/sergey.bratchuk/videos/1011839356397797

Leave a Reply