Сергій МАЗУР:” Ми готові до реалізації молодіжних ідей”

Вже другий рік поспіль в Балтській ОТГ триває реалізація проекту «Молодіжні ініціативи – в дію». Накопичення «банку» молодіжних проектів та ідей відбувається під час зустрічей міського голови Сергія Мазура з активною молоддю – лідерами учнівського та студентського самоврядування шкіл громади, педагогічного училища та профтехучилища.
Цьогорічна зустріч відбулася нещодавно у актовій залі адмінбудинку. Під час заходу йшлося про реалізацію молодіжних ідей у 2018 році. Їх кількість надихає молодих людей на пошук нових ідей, саме тому під час розмови з Сергієм Мазуром озвучено чимало цікавого, гідного для втілення в життя.
Міський голова знову підтвердив свою готовність до співпраці:
«Сьогодні під час зустрічі почув багато цікавого і корисного. І, головне, що між нами є розуміння і зв’язок, ми поруч, ми – друзі, ми – однодумці. Пишаюсь нашою молоддю і готовий до нового етапу роботи – це буде знову цікаво! Велика кількість спільних ідей сьогодні з’явилась! Ми готові до їх реалізації, друзі, а ви…?» – написав молодий очільник громади на свій сторінці у Фейсбуці.

Leave a Reply