Сергій МАЗУР – про бюджетні проблеми, укрупнення старостинських округів та пріоритети 2021 року

СВОЮ першу прес-конференцію після виборів очільник Балтської ОТГ Сергій Мазур розпочав з подяки виборцям за значний вотум довіри (71,1% голосів), зауваживши, що це – результат спільної діяльності всіх, хто живе й працює в громаді протягом останніх п’яти років.
— Разом з тим це аванс на наступний період. Ми до нього готуємось, робимо складні висновки щодо останніх п’яти років. Тому що було багато гарних моментів, але поруч з тим низка процесів, які (приємно це чи неприємно) мають бути скориговані з огляду на ефективність – галузеву та інфраструктурну, – сказав він.

Міський голова назвав складним цьогорічний виборчий процес не тільки тому, що виборча система в державі будується за партійною приналежністю. Адже змінено й кількість народних представників у раді. Так, до першої сесії 8-го скликання міськради, на території ОТГ було 17 старостатів і місто Балта, які представляли 34 депутати. Тепер 8 укрпнених старостинських округів (замість 17), враховуючи три приєднаних до Балтської ОТГ Сінненську, Плосківську та Чернеченську сільради, представлені 26 депутатами (в тому числі – секретар міської ради).

— З іншого боку, сформовані постійні депутатські комісії за квотним партійним принципом та з урахуванням професійних якостей депутатів. І ми сподіваємось, що досвід останніх п’яти років та бажання працювати задля розвитку громади дадуть можливість посилити та спрямувати в ефективне русло діяльність депутатського корпусу, – зазначив Сергій Мазур.

Оцінюючи ситуацію з наповненням бюджету, він пояснив:

— Якщо говорити відверто, я кілька місяців тому ще надіявся на те, що після виборів, як і в 2016-му році, піднявши вітрила, ми стрибнемо вперед швидкими темпами. І це сьогодні було чітко видно по індикативних показниках бюджету. Але маємо бути реалістами: все далі наступає пандемія і низка процесів, пов’язаних з Ковід, впливають не тільки на економіку Балтської громади, а й Одеського регіону та країни в цілому. Значний спад економіки, особливо промислового сегменту, спричинений в першу чергу відсутністю експорту та імпорту. Поруч з цим дуже складна ситуація у сфері торгівлі. В умовах карантинних обмежень ми докладаємо максимум зусиль, аби виправити ситуацію, підтримати цю сферу, в тому числі міський комунальний ринок. Якщо відверто, сьогодні найкраще почувається фармацевтичний сегмент.

Серед найважливіших бюджетоутворюючих надходжень є сплата податків від агробізнесу, який працює на території ОТГ. Вперше у нас та по всіх громадах області спостерігається невиконання індикативних прогнозних показників бюджету.

Отже, частину планів та задумів не буде реалізовано через відсутність реальних живих фінансових ресурсів у зведених бюджетах кожної території, нашої – зокрема. Якщо дивитися на 21 рік, маємо низку ще неузгоджених питань щодо державного бюджету. Бо підняття мінімальної заробітної плати, мінімального прожиткового мінімуму, стрімкий ріст енергоносіїв призводить до того, що планові показники бюджету стрімко зменшуються за рахунок того, що нам потрібно доплачувати комунальним підприємствам (все це покладено на місцеві бюджети). Пільги, які надав Уряд протягом березня-квітня , не були компенсовані і наш бюджет втратив майже 12 мільйонів гривень.

Можливості бюджету громади згідно з індикативними прогнозними показниками на 2021 рік, на жаль, не тішать: дохідна частина запланована зі збільшенням на 13 -14 %, а потреба у видатках – понад 44 відсотки за рахунок зростання, в першу чергу, мінімальної заробітної плати.

— Ми, як і дуже багато територіальних громад в Україні, розпочинаємо 2021 рік (за попередніми підрахунками) із дефіцитом бюджету в середньому на 30%, – каже міський голова. – У натуральних показниках це близько 80 мільйонів гривень. Це різниця між потребами, котрі маємо забезпечити, та тими реальними коштами, які, за прогнозом, може отримати бюджет громади. На першому етапі ми забезпечуватимемо основні захищені статті (заробітна плата, енергоносії, комунальні платежі), а потім, вже після прийняття остаточного проєкту державного та обласного бюджетів, будемо розуміти, як вирішуватимуться питання, пов’язані з розвитком. Прогнозуючи показники бюджету на найближчі півтора року, маємо враховувати, що в 2015 році Балтська громада була однією із 140 ОТГ в країні, а тепер вся країна покрита об’єднаними громадами, великими адміністративними одиницями з точки зору районування територій. Тому маємо шукати нові форми і методи підвищення ефективності управління міською та сільською територією. Ми готуємось до того, аби на найближчій сесії представити напрямки розвитку громади. Але чітко можу сказати, що пріоритетом 2021 року буде галузь охорони здоров’я.

Міський голова також прокоментував ситуацію із захворюванням на коронавірус та забезпеченість опорних лікарень всім необхідним.

На запитання чи дасть укрупнення старостинських округів економію коштів та як позначиться на якості обслуговування населення, очільник громади відповів:

— Укрупнення старостинських округів взагалі не пов’язано з економією коштів. Розуміючи, що такою є тенденція по всій Україні, перед тим як підготувати відповідний проєкт рішення та представити його на обговорення депутатських комісій, я провів десятки перемовин зі своїми колегами з різних регіонів України. Ця тенденція пов’язана з тим, що завтрашній день життя у великих ОТГ, укрупнених районах із новими функціями, які передаються на місця, вимагає іншої якості. Те, що до сьогодні робили 40 осіб, ми вважаємо, зможуть виконувати 30. Основна завантаженість покладається на центральний апарат, адже частина функцій переходить з районної державної адміністрації до нас. Частина функцій – в процесі передачі, тому відбувається координація дій та оптимізація. З іншого боку ми ставимо акцент на нову кадрову політику, на новий жорсткий менеджмент. Загалом для всіх мешканців громади не зменшується якість надання соціальних та адміністративних послуг, які ми надавали в старостатах на всій території громади.
Важливим є також аспект завантаженості на адміністративну одиницю. До цього вона була різною: є сільські території по 200-300 жителів, є по 500, а є й по 2000. Враховуючи необхідність забезпечення однакового навантаження, наявність доріг з твердим покриттям, ментальність територій, логістику надання основних освітніх послуг тощо, було прийнято рішення про укрупнення старостинських округів. Але на територіях всіх сіл, де були старостати чи сільські ради, обсяг надання послуг населенню не зменшується. У деяких селах є старости, у інших – їх заступники, наділені певними повноваженнями. Ми сьогодні не говоримо про досконалість такої системи. Це – початковий період.
Їх буде два, а то й три, якщо система потребуватиме доопрацювання. Побачимо, які функції перейдуть ОТГ від центральних органів виконавчої влади, від структурних підрозділів районної державної адміністрації в процесі реорганізації та ліквідації. Я вірю в те, що це буде підтримано, в першу чергу, нашими колегами в селах. Ми нещодавно об’їздили всі сільські території, де представили призначених посадових осіб, які надаватимуть адміністративні послуги (старост, їх заступників тощо). Це не означає, що так буде всі 5 років. Всі процеси, які запускаємо сьогодні, аналізуємо, дивлячись, як зробити їх ефективнішими. Ми не можемо йти вперед з повернутою назад головою.

Водночас, зазначив Сергій Мазур, концепція розвитку громади на наступні п’ять років зберігається, як і дії за принципом «один в полі не воїн». Тому для реалізації запланованого й надалі залучатимуться кошти з державного та обласного бюджетів. Їх обсяг стане відомим після прийняття.

Людмила Шелих.

Leave a Reply