Сергій МАЗУР: «ТЕПЕР МОЖУ СКАЗАТИ: МАЄМО ШАНС ВІДБУДУВАТИ НАШУ ШКОЛУ №3»

Незважаючи на актуальність, питання відновлення постраждалої від пожежі будівлі Балтської міської коли №3-колегіуму вже має свою історію «падінь» та «злетів», за якими стоять зупинки будівництва та його неодноразове відновлення.

Значний поштовх до виконання відбувся з моменту внесення об’єкту до президентської програми «Велике будівництво». Але цю тему все ще продовжували обережно обходити представники влади та керівництво закладу, наче боючись наврочити. І ось, нарешті, після робочого візиту голови облдержадміністрації Сергія Гриневецького, Балтський міський голова Сергій Мазур повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці: «Не дуже хотів торкатися цієї теми, поки процес не зрушиться з місця.  Тепер можу сказати: маємо шанс відбудувати нашу школу №3. Сьогодні провів робочу виїзну нараду з підрядниками та службами технічного і авторського нагляду. Обговорили нагальні питання, якість та терміни виконання робіт, відповідність їх технічним нормам. З особливими почуттями оглянув шкільний двір з висоти ІІ поверху. Кипить робота – і, чесно кажучи, завмирає серце. Найбільше, що ми можемо зробити для наших балтських дітей, – повернути їх за шкільні парти і надати можливості для особистого розвитку. Над чим і працюємо!».

За словами директора школи Жанни Капкіної, наразі освоюють 24 мільйони гривень. Будівля відповідатиме вимогам державних будівельних норм, якими передбачено створення всіх необхідних умов для безпечного та комфортного навчання дітей, в тому числі й з особливими потребами (наявність ліфта, відповідне обладнання санітарно-гігієнічних кімнат, облаштування під’їздів тощо).

Нагадаємо, що станом на початок 2021 року пошкоджену частину будівлі було розібрано, як непридатну до експлуатації, фундамент та стіни першого поверху підсилено, підведені всі комунікації. 

Leave a Reply