Сергій МАЗУР: “Ще раз переконався в тому, що за об’єднаними громадами – майбутнє

В Києві відбувся перший Форум об’єднаних громад, присвячений річниці діяльності в Україні ОТГ, утворених на першому етапі реформи місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень, у якому взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, представники центральних органів виконавчої влади, голови 159 місцевих рад об’єднаних територіальних громад, створених в 2015 році, координатори регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування та керівники донорських програм з підтримки децентралізації в Україні.

У рамках форуму було підбито попередні підсумки діяльності та розвитку перших об’єднаних територіальних громад в Україні, обговорено питання щодо фінансування та можливостей вдосконалення і розвитку системи охорони здоров’я та освітньої галузі ОТГ, розробки стратегій розвитку громад.
– Ще раз переконався в тому, що за об’єднаними громадами – майбутнє, – прокоментував Сергій Мазур.свою участь у форумі. – Спілкувалися з лідерами громад, які розуміють важливість реформи децентралізації. Зокрема відзначу, що наш досвід та пілотні проекти, впроваджені в громаді цього року, зацікавили і фахівців, і колег, і мають серйозну підтримку вищого керівництва. Більш того, наша діяльність має послідовників з інших регіонів, які перймають наш досвід. А деякі ідеї навіть закріпляться у статусі ефективних і рекомендаційних до практики».

Leave a Reply