Сергій Мазур: «Якщо хочемо бути кращими, ми повинні думати не як всі та працювати не як всі»

Понад 70% виборців на нінішніх виборах віддали перевагу Сергію Мазуру. Це на 8,9 відсотка більше, ніж було віддано за нього  голосів у 2015 році. Як відомо, цього разу разом з ним на посаду міського голови балотувались ще четверо претендентів: Людмила Антонова (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Сергій Боровский (самовисуванець), Анатолій Стременовський (самовисуванець) і Михайло Чабанюк (Політична партія «Разом сила).

Нагадаю, у 2010-му році, в свої 26, Сергій Мазур був обраний міським головою Балти, ставши наймолодшим мером в Україні. Через чотири роки отримав премію Верховної Ради України. У 2015-му очолив Балтську об’єднану територіальну громаду.

Переконавшись у його відповідальності, у відповідності слова і діла, у прогресивності, балтяни і сьогодні довірили Сергію Мазуру керівництво громадою.

Ми попросили Сергія Мазура відповісти на одне запитання для читачів тижневика «Ваш інтерес».

–  Сергію Сергійовичу, вітаю з перемогою. Які почуття переважають у ці перші дні після виборів?

– Найперше, звичайно, щиро вдячний землякам за високу довіру. Розцінюю такий результат не тільки як довір’я до мене, а й до всієї нашої команди. По-друге, відчуваю надзвичайну відповідальність перед краянами за кожен крок громади. Зауважу, що питання економіки, реформування галузей освіти, медицини, культури залишаються пріоритетними. Серед першорядних зостаються і проблеми комфортного проживання громадян, підвищення комунікацій з громадськістю, взаємодії зі старостами, головами органів саморганізації населення (в тому числі – мікрорайонів), керівників бюджетних установ, депутатів міської ради тощо.

А ще Сергій Мазур бере на себе відповідальність за процеси, які відбуваються в громаді, відверто говорить про плани та бюджет громади, куди і на що витрачаються кошти. Тут не чекають манни небесної, а працюють. І разом з тим, скаржаться на те, що мало робиться, що не вистачає часу на все задумане, хоча Балтська громада розквітає на очах: стелять тротуари і дороги, облаштовують спортивні і ігрові майданчики, висаджують сквери і парки, відкривають культурно-просвітницькі та спортивні заклади та багато іншого.

Сьогодні очільник переконаний, що з допомогою соратників і бізнесу процеси перетворення Балтщини на сучасний і комфортний для проживання громадян край вдасться значно прискорити. І це сказано не для красного слівця. Адже девіз, який обрав Сергій Мазур п’ять років тому, – «якщо хочемо бути кращими, ми повинні думати не як всі і працювати не як всі» – залишається актуальним і нині для всієї команди.

Якось в одному з інтерв’ю, де йшлося про досягнення Балтщиною значного прогресу, Сергій Сергійович сказав, що балтян не наздогнати. Залишається підтримати і побажати: з роси і з води тобі, Балтщино, і Вам, шановний очільник громади! Люди довіряють справам Вашої команди!

Любов КУЗЬМЕНКО.  м.Балта.

Leave a Reply