СЕСІЯ МІСЬКРАДИ: РЕОРГАНіЗУЄТЬСЯ ОСВІТНЯ МЕРЕЖА

28 травня на сесії міської ради приводили освітню мережу громади у відповідність до вимог законодавства з метою раціонального використання фінансових та інших ресурсів. Отже, міська рада вирішила ліквідувати Плосківську  та Пасатську початкові школи. Правонаступником ліквідованих закладів по веденню документообігу за зверненнями громадян визначено Немирівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. ім. академіка НАН України І. Ф. Кураса. Саме тут навчатимуться школярі з Плоского та Пасата.

Рішенням сесії понижено освітній ступінь шкіл в Новополі та Оленівці. Відтепер Оленівська є філією НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Олеся Гончара – ліцей», а Новопольська має І-й ступінь. У зв’язку з цим буде організовано підвезення учнів 5-9 класів до міської школи, а також передбачено можливість працевлаштування вивільнених працівників у інших закладах.

Також прийнято рішення про створення закладів дошкільної освіти:  у Плоскому – ясла-садок «Перлинка», у Пасаті — ясла-садок «Веселка». Затверджено статути  цих закладів та визначено їх щорічний сезонний режим роботи з 15 квітня по 15 жовтня.

Дитячий дошкільний заклад «Сонечко» в с. Пасицелах приєднано в якості структурного підрозділу до Пасицелівської  ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Leave a Reply