СЕСІЯ РАЙРАДИ. Ліквідовано ясла-садок в Ракуловому, змінено адресу РЦБС та інше

НА ВЧОРАШНЬОМУ засіданні сорок четвертої сесії Балтської районної ради VІІ скликання прийнято низку важливих рішень щодо управління комунальною власністю. Зокрема, припинено шляхом ліквідації діяльність Ракулянського дитячого навчального закладу ясла-садок «Ромашка». З цього питання доповідала заступник голови райдержадміністрації Ірина Балагула (детальніше про це читайте в інтерв’ю з очільником РДА на 2-й стор.). Прийнято рішення про створення комунального підприємства «Територіальний центр соціального обслуговування населення» (с. Піщана) та затверджено його оновлений статут.

Через низку об’єктивних причин рішенням сесії Балтська районна централізована бібліотечна система змінила свою юридичну адресу.

ЗА СЛОВАМИ головного спеціаліста з юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Марії
Жукової, яка інформувала з цього питання, крім інших юридичних підстав для такого рішення, був відповідний
лист від Балтської міської ради з проханням вивільнити приміщення по вул.Любомирській в Балті, в якому наразі
знаходиться комунальний заклад райради «Балтська районна централізована бібліотечна система». Його раніше було передано у власність Балтській ОТГ (згідно з вимогами законодавства). Відтепер районна бібліотека має нове місцезнаходження в с. Пужайковому на першому поверсі двоповерхового будинку культури по вул.Б.Хмельницького,2.

На сесії йшлося про щорічне звітування депутатів про їх діяльність та затверджено план роботи на 2020 рік.
Депутати також внесли запропоновані зміни та доповнення до районного бюджету, розпорядившись
нерозподіленими залишками коштів минулого року.

Зокрема, залишок минулорічної освітньої субвенції спрямовано на протипожежну безпеку (в тому числі – придбання вогнегасників) та швидкісний інтернет. Виділено також кошти на придбання програмного забезпечення для Балтської багатофункціональної лікарні (в рамках заходів з підготовки до наступної хвилі реформування галузі охорони здоров’я, яка розпочинається з 1 квітня 2020 рку).

Внесено зміни й до районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2018 – 2020 роки «Захист і турбота». За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяни Подбельської, пропонувалось збільшили суму фінансуання, передбачену на цільову допомогу малозабезпеченим сім’ям (до 150 тисяч гривень), а також – до 16 тисяч гривень – щоквартальну адресну підтримку багатодітним сім’ям, в яких виховується 5 та більше дітей. Збільшено й надання цільової адресної підтримки (до 100 тисяч гривень) учасникам АТО та членам їх сім’ей.

Про результати діяльності Котовської місцевої прокуратури на території району за 2019 рік на сесії інформувала заступник керівника прокуратури Тетяна Ковальчук.

За її словами рівень кримінальних порушень за підсумками 2019 року зріс з 88,5 на 10 тис. населення за аналогічний період 2018 року до 95,2. Загальна кількість облікованих кримінальних правопорушень зросла з 360
у 2018 році до 380 – у 2019-му.

На сесії також було зачитано листа-претензію депутата міської ради Василя Стрільця до депутата районної ради Василя Степчука з вимогою вибачитися за наклеп на його адресу.

Leave a Reply