Сироті вручено ключі від будинку

Валентина за свої 23 роки побачила в житті багато горя – ще будучи зовсім маленькою вона втратила рідну матір, яка загинула в ДТП.Потім було вилучення її соціальними службами з родини батька через недогляд, позбавлення його батьківських прав. Так Валентина потрапила до інтернатного закладу.

Сьогодні вона сама мати двох чудових дівчаток. Але досі у сім’ї не було свого житла. Завдяки державній програмі з придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування їй було виділено кошти на придбання власного будинку. Валентина сама підшукувала його, розглядала декілька варіантів, запропонованих районними соціальними службами. І нарешті зупинились на одному з них. Будиночок знаходиться в тихому куточку м.Балти, має велику земельну ділянку, господарські будівлі, садочок, вихід до річки Кодима. Є 4 великих просторих кімнати, санвузол, декілька варіантів опалення та інше.

11 серпня голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, його заступник Оксана Тисячна та начальник служби у справах дітей РДА Олена Галайко урочисто вручили ключі від будинку та невеличкі подаруночки від себе особисто новій господині помешкання – Валентині. Вони привітали родину з такою знаменною подією в їх житті і побажали щоб цей будинок дійсно став їх рідним затишним куточком, в якому б панували злагода, мир, затишок, добробут і благополуччя.

За інформацією Балтської РДА.

Leave a Reply