СК «Балта»- чемпіон України

 Два тижні тому в домашніх стінах волейболістки СК «Балта-БПК» почергово обіграли всіх конкурентів і, тим самим, зробили вагому заявку на здобуття чемпіонського титулу. Адже тепер у вирішальному турі, матчі якого відбулися в Слобожанському, для здійснення мрії їм достатньо було здобути бодай одну перемогу. І вони таки впоралися з цим завданням, – пише Інформаційний портал «Черкаський спорт».
Щоправда, трохи понервувати представницям Одещини таки довелося. Адже у стартовому матчі вони зустрічалися з найбільш грізними конкурентками – господарками туру. І хоча у першій партії, завдяки традиційному бомбардирському запалу Ольги Качур (загалом набрала 26 очок) , підопічні Сергія Власова виявилися сильнішими, надалі ініціатива поступово перейшла до суперниць. У складі «Аланти-2» феєричний кураж упіймала Дар’я Перетятько, котра повністю відповідала статусу «і швець, і жнець». Щоправда, забагато помилялася на прийомах, проте в атаках видала солідний ККД (28 очок, із них 4 – на блоках і 3 – ейсами). Її належним чином підтримали Євгенія Мітяніна (16 очок) та Катерина Волченко (11 очок).
Втім, у третьому сеті, коли на допомогу Ользі Качур прийшли Анастасія Березовська (10 очок) і Дануте Стравінскайте (9 очок, із них 4 – на блоках), балтянки ледь не повернули собі лідерство. Але в кульмінаційний момент їм трохи не вистачило розважливості, і надалі дніпрянки остаточно схилили шальки терезів на свій бік – 3:1 (20:25, 25:20, 25:23, 25:21).
Та, все ж, наступного дня підопічні Сергія Власова вже справді по-чемпіонськи зробили вирішальний крок на золоту сходинку п’єдесталу пошани. У протистоянні з ВК «Полтавчанка-ПНПУ-2» вони володіли очевидною ініціативою, що називається, від і до – 3:0 (25:12, 25:22, 25:17, при цьому Ольга Качур відзначилася 19 разів), тож уже за годину почали приймати заслужені поздоровлення з тріумфом.
Що ж, нинішній сезон СК «Балта-БПК» однозначно може занести собі до активу, оскільки цікавий колектив провів його, в цілому, стабільно, демонструючи при цьому достатньо змістовну гру. Проте щоби у наступному сезоні не стати аутсайдерами у вищій лізі, підопічним Сергія Власова необхідно додавати в усіх компонентах. Адже на самій лише «гарматі» Качур не викрутишся…
Срібні нагороди чемпіонату вибороли волейболістки «Аланти-2», котрі у вирішальному поєдинку буквально розтрощили захисні порядки «Буковинки-ЧНУ-ЧОДЮСШ» – 3:0 (25:9, 25:13, 25:15). Цього разу Дар’я Перетятько відзначилася 17 разів. Втім, спортсменки із Чернівців не сильно переймалися з цього приводу, оскільки, здолавши впертий опір ВК «Полтавчанка-ПНПУ-2» – 3:0 (25:18, 25:23, 25:23), достроково забезпечили собі бронзові медалі змагань. Для них це – також вагомий успіх…

Директор спортивного клубу «Балта-БПК» Сергій Кольцов так прокоментував подію: «Тим, хто не вірив, говорив мені, що в Балті це неможливо, я кажу: це вже історична подія, «Балта» – чемпіон України!».

Leave a Reply