Соціальна сфера: обсяги робіт вражають!

Балта

ТРИВАЮТЬ роботи по заміні труб на 150-метровій ділянці водопровідної мережі по вулиці Чернишевського у напрямку пішохідного переходу через Зозульку, які здійснюють працівники КП «Балтаводоканал» з метою покращення ситуації з водозабезпеченням мешканців мікрорайону.

ГРОМАДСЬКА організація «Розвиток українсько-польської культури та освіти ім. З.Бжозовського» ініціювала та активно втілює в життя масштабний проект відновлення національно-патріотичних та духовних традицій «Українські захисники та свято Покрови», який має важливе соціальне значення та спрямований на реалізацію низки заходів патріотичного спрямування. За словами активістів, акцент робитиметься на популяризації духовних та моральних цінностей у молодіжному середовищі та підтримці сімей воїнів, загиблих в АТО (3 родини) та воїнів – учасників АТО. Ключовим стане патріотичний захід на свято Покрови, який пропонується зробити традиційним.

НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.О.Гончара-ліцей» оголосила акцію «1 вересня без квітів…», яку підтримав колектив закладу: замість купувати квіти, всі бажаючі віддавали кошти на лікування онкохворого учня 9-Б класу Дмитра Мельника. За інформацією, яку розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці директор школи Валентина Недомовна, на допомогу хлопцеві зібрано 15792 гривні та 100 доларів. Акція триває, тому керівник закладу запрошує всіх бажаючих долучитися до неї, звертатись в ЗОШ №1.

МІСЬКІ школи, ясла-садок «Журавонька» №11, школа-інтернат №2 та об’єкти центру дитячої творчості були в центрі уваги міського голови Сергія Мазура і керівників відповідних структурних підрозділів, які днями здійснили об’їзд закладів з метою контролю за виконанням Плану соціально-економічного та культурного розвитку Балтської об’єднаної територіальної громади.
Масштаб вико­нання робіт вра­жає. Адже впер­ше за багато ро­ків на капіталь­ний ремонт при­міщень, заміну вікон, придбання комп’ютерної техніки та інше бюджету. Так, на потреби школи №1 ім. О. Гончара-ліцею передбачено 1 млн. 330 тисяч, №2- гімназії – 465 тисяч, №3- колегіуму – 1 млн. 682 тисячі, центру позашкільної творчості – 390 тисяч гривень.
«До складу центру позашкільної творчості, окрім звичних, входитимуть гуртки юних натуралістів, во­діїв картингів, моделю­вання тощо. Тобто ми ро­зширюємо спектр зак­ладів позашкільної ос­віти та надаємо мож­ливість дітям громади займатися тим видом діяльності, який їм ціка­вий і корисний», – про­коментував події Сергій Мазур під час перебува­ння на території між­шкільного навчально-виробничого комбінату, де триває ремонт приміщення та відновлення теплиці для потреб ЦПТ.
Поламано й традицію виділення коштів за «остаточним» принципом для дитячих дошкільних закладів: вперше найбільшу суму на капремонт отримує дитсадок №11 – понад 1 млн. 360 тисяч гривень. Тим самим тут, нарешті, буде вирішено проблеми, накопичені роками. Наш кор. громад, бізнес-структур для спіль­ного вирішення соціально важли­вих проблем Балтської об’єднаної територіальної громади.

Обжиле

КАПІТАЛЬНИЙ ремонт Обжильської амбулаторії – один із проектів міської ради, схвалених Кабінетом міністрів України, який реалізується за рахунок субвенції, отриманої об’єднаною територіальною громадою з державного бюджету. За словами міського голови Сергія Мазура, який відвідав цей важливий соціальний об’єкт під час робочої поїздки в села громади, тут будуть створені не тільки належні умови для надання якісної медичної допомоги мешканцям Обжилого та Березівки, а й обладнується комфортне приміщення для проживання лікаря. «Модель доступності та якості медичних послуг, яку ми сформулювали, побачимо на прикладі саме цієї амбулаторії», – сказав він.

ТРИВАЮТЬ ремонтні роботи й в Обжильському будинку культури, завдяки яким велична будівля вже «помолодшала» зовні. Вкладені кошти не повинні витрачатись дарма, впевнений міський голова Сергій Мазур: «Головне, аби сільський будинок культури був дійсно тим «живим» культурним центром, куди тягнуться люди, молодь, де можна проводити свій вільний час із задоволенням, отримуючи якісні послуги».

Leave a Reply