СПОРТКОМПЛЕКС – крига скресла!

На місці, де кілька років тому було урочисто закопано капсулу, як і обіцяв голова облдержадміністрації Максим Степанов, розпочато підготовчі роботи зі зведення спортивного комплексу. Виконроб підрядної організації «Юніверсібуд» (м. Одеса) Вадим Кірєєв, яка веде будівництво, розповів, що наразі зварювальники працюють над каркасом для паль.

– Слідом бурильники пробурять місця під них. За сприятливих погодних умов зводитиметься фундамент, але у мороз бетонні роботи не будемо вести, – сказав він.

– Чому спорудження спорткомплексу затяглося до настання холодів? На це запитання відповів начальник відділу освіти міської ради Петро Кулик:

– Є об’єктивні причини. Влітку змінилися правила оформлення дозволу на будівництво, і нам довелося проходити (як би не говорили про демократію!) через бюрократичність нашої системи Вона досить ще потужна, тому довелося втратити час. Але ми дуже раді, що вже майже пройшли цей бюрократичний шлях і будівництво все ж розпочалося. Адже нинішній рік міським головою оголошений роком спорту. І в громаді багато робимо для його розвитку. Зокрема, з ініціативи спортивної школи проводимо чемпіонати серед учнів з міні – футболу, тенісу, наступним кроком буде баскетбол і волейбол. Весь навчальний рік ми стараємось залучати учнівську молодь до здорового способу життя. Спортивний комплекс нам дуже потрібен. Бо наші баскетболісти власним коштом їздять і грають в лігових змаганнях. Але проводити їх у себе ми не можемо, бо у нас немає такої зали, яка б відповідала вимогам. Після закінчення будівництва Балта, сподіваюсь, буде не тільки представлена у лігових змаганнях з волейболу, футболу чи баскетболу, а й прийматиме їх у себе.

– Дозвіл на будівництво ми отримали в Державній архітектурно-будівельній інспекції, – прокоментував подію заступник міського голови з питань ЖКГ Федір Молодець. – Тепер все залежатиме від погоди. Але з настанням тепла наступного року ми продовжимо. Будемо сподіватись, що, нарешті, цей довгоочікуваний об’єкт вдасться побудувати.

Людмила ШЕЛИХ•

Leave a Reply