СПІВРОБІТНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ №1 ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ «НАГЛЯД»

З МЕТОЮ протидії злочинності та здійснення контролю за поведінкою раніше судимих осіб у період з 10 по 21 березня 2021  року на території м. Балти і колишнього Балтського району  проведено спеціальну профілактичну операцію під умовною назвою «Нагляд».

У її межах  працівниками поліції перевірялися особи, які перебувають на профілактичних обліках у відділенні поліції, а саме: особи,  судимі раніше за тяжкі та особливо тяжкі злочини, особи, які формально підпадають під нагляд, особи, які перебувають під адміністративним наглядом тощо. З даними категоріями людей проводилась профілактична робота, індивідуально-попереджувальні бесіди складались на декого адміністративні протоколи.

При здійсненні заходів особлива увага приділялася відпрацюванню так званого криміногенного елементу – осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, а також раніше засуджених , які були засуджені до мір покарання, не пов’язаних із позбавленням волі.

За час операції здійснено майже 200 перевірок поведінки та способу життя раніше засуджених осіб. З них проведено 55 перевірок адміннаглядних, 22 – осіб, засуджених до покарання, що не пов’язані з позбавленням волі, 105 – раніше судимих та 67 – осіб, які формально підпадають під дію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі». На облік поставлено 3 раніше засуджених особи.

З даними категоріями осіб були проведені профілактичні бесіди щодо недопущення порушень норм чинного законодавства. Під час перевірок дільничні офіцери поліції ВП  виявили 28 фактів порушень правил адміністративного нагляду. Дані протоколи направлено до Балтського районного суду для прийняття рішень згідно з чинним законодавством. Також з ініціативи дільничних офіцерів Балтського ВП особам, які порушували публічний порядок та не стали на шлях виправлення, встановлено адміністративний нагляд.  

Сектор превенції.

Leave a Reply