Стратегічне планування розвитку Балтської об’єднаної територіальної громади

В міській раді відбулась робоча зустріч з експертами по стратегічному плануванню громадської організації “Центр досліджень місцевого самоврядування та розвитку громад” в рамках проекту “Створення єдиного соціального, економічного та управлінського простору в модельних об’єднаних територіальних громадах Півдня України” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
В рамках зустрічі пройшло обговорення виконання “Календарного плану розробки стратегії Балтської об’єднаної територіальної громади” та визначення механізму залучення громадськості до розробки та обговорення проекту “Стратегії”. Також були опрацьовані питання прийняття проекту “Положення про Стратегічне планування у Балтській міській громаді”.
Експерти проекту Сергій Саханенко, доктор наук з державного управління, та Наталя Колісниченко, кандидат наук з державного управління, представили досвід розробки стратегічних планів об’єднаних територіальних громад Півдня України.
Керівник проекту Геннадій Мурзановський та експерти обговорили з керівництвом міськради підготовку та формат запланованих у жовтні 2016 року слухань “Рік об’єднання: досягнення, перспективи та проблеми”, з нагоди річниці створення Балтської територіальної громади.

Leave a Reply