Сьогодні в Одесі відбулись урочистості з нагоди святкування восьмої річниці з дня створення Національної гвардії України.

За дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка привітав гвардійців І-й заступник Борис Волошенков, який підкреслив, що Національна гвардія від початку свого існування рішуче заявила про себе, демонструючи потужний бойовий колектив патріотів, здатних виконувати завдання щодо захисту територіальної цілісності держави та її безпеки.
«Гвардійці Одещини увійдуть в історію України, адже стали пліч-о-пліч зі Збройними Силами, на захист української державності у найбільш складний час – в період війни з російськими окупантами, що є свідченням їх вірності присязі й українському народові» – наголосив Борис Волошенков.
Відповідно до розпорядження Начальника Одеської обласної військової адміністрації за мужність і відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку по захисту суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня Національної Гвардії військовослужбовців нагороджено Почесними грамотами Одеської ОВА та цінними подарунками.
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, телефон та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
Джерело: Одеська ОДА

Leave a Reply