Така романтична й важка служба дні і ночі

В рамках заходів Балтської об’єднаної територіальної громади щодо реалізації молодіжних ініціатив було запроваджено проект «Профорієнтація», де діти самі обирали підприємства, установи та організації для детального ознайомлення з особливостями роботи на посадах, про які вони мріють, та з особливостями обрання напряму навчання. 5 травня на базі Балтського відділу поліції відбулася професіографічна екскурсія для учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл Балтської ОТГ.

Екскурсантів привітно зустріли заступник начальника сектору превенції, майор поліції Л.І. Буберенко,старший інспектор ювенальної превенції, майор поліції В.В.Андрюшков, інспектор ювенальної превенції , лейтенант поліції Ю.О.Крисько. Розпочали екскурсію з чергової частини, де діти ознайомились з роботою слідчо-оперативних груп та секторів реагування патрульної поліції, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння правопорушення, побачили монітори з відеонагляду в місті. Також тут дітям розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події та подальше реагування працівників поліції. Під час екскурсії учні отримали загальну інформацію про відділ поліції, про штатну чисельність працівників, розташування кабінетів співробітників, кабінетів слідчих, криміналіста, дільничних офіцерів поліції та цільові призначення інших службових приміщень.

Пізніше екскурсантів провели до актової зали, де працівники поліції провели для них цікаву екскурсію і ознайомили школярів зі своїми професійними обов’язками. Учні дізналися про роботу слідчих, працівників сектору карної поліції, ювенальної превенції та інших служб.
Також працівники поліції продемонстрували зброю, роз’яснили правила застосування та використання спеціальних засобів, якими керуються в роботі працівники органів внутрішніх справ. Учні особисто мали змогу потримати в руках пістолет та провести його розбирання і збирання.

Підлітки були в захваті від побаченого і приємно вражені гостинністю правоохоронців. Учням та педагогам надано відповіді на запитання, поради при обранні майбутньої професії, роз’яснення стосовно особливостей досягнення певних видів освітньо-кваліфікаційних рівнів та ступенів освіти, наведено перелік вищих навчальних закладів, які необхідно успішно закінчити для подальшої роботи в поліції.
Людмила ІВАНОВА.

Leave a Reply