Таки зустріла Інна своє щастя

Валентина  поралася біля плити. Та ось  зі скрипом відчинилися двері й до кімнати увійшла кума Наталя. Присівши на лаву,   поцікавилась:
– А що це ти сама господарюєш? Де ж   твоя невісточка?  Щось  її давненько  не видно...
    Побачивши, що у  Валентини на очах  забриніли  сльози,   співчутливо запитала: “ Ти мало не плачеш, кумонько, що трапилося? “
   -Пішла від нас Інна, - з сумом  відповіла .- Така хороша жінка, а не щастить в житті.Вже  двічі виходила заміж. Перший чоловік не зміг відірватися від своєї парубоцької компанії, з якою  любив зазирнути в чарку.Зустрів там якусь дівку, закрутив шури- мури . Зради Інна не пробачила.
   З моїм сином теж не заладилося. Спочатку , правда,  все було в них гаразд. З першого дня невістка взяла на себе всю хатню роботу, готувала смачну їжу, була добра й несварлива. Та ти ж його знаєш...
   - Егеж,- не втрималася Наталка,-твій синок, мій похресничок, ще той фрукт.Відчув, що його  мало не на руках носять, то він і на спину перебрався. Це ж зручно: брати і нічого взамін не віддавати.Ніяких обов’язків. Вона дарувала вам своє тепло, виявляла турботу, лікувала, як хворіли,  а ви перетворювалися на «альфонсів» і з спокійною совістю брали в неї гроші на горілку. Краплина  до краплини і , нарешті, тепер мені  зрозуміло, чому  в Інни терпець увірвався, -  з гнівом  промовила кума.- У неї в Києві  окрема квартира, дітей немає. Думаю, знайдеться  путящий   чоловік і візьме таку за дружину.
    Вкрай розсварившись з кумою ,  Наталя гучно гримнула дверима і вийшла з хати. 
     Минали  роки, але односельці , пам’ятаючи доброту і чуйність медсестри  Інни та  дізнавшись про подальше  її життя , розповідали одне одному ,  раділи  за неї.
   Кажуть, що  таки знайшла вона свою половинку -   Ігоря. Трапилося це, коли  він допоміг їй відремонтувати машину. Певний час  молодій жінці  здавалося, що  більше  нікого не зможе покохати, довіритися , бо колишні її  обидва  чоловіки   були зрадливі,  жорстокі, цинічні. Та згодом  ближче познайомилася з Ігорем. Він  теж медик, дуже близька  їй  по духу людина. Спершу вона ще глушила в собі  щирі почуття , та він був дуже обережним і терплячим, ніжним  і лагідним. І тоді  Інна зрозуміла, що їхня  дружба переросла в  справжнє кохання.
      Пара  одружилася. В них підростає   донечка і всі разом  вони дуже щасливі.  
 
 
 
                                                                                                                 
                                                                                Лідія КОШАРИНСЬКА.

�6ؐY��

Leave a Reply