ТРЕТІЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ З ФУТБОЛУ Балтської МТГ відбувся 20 – 21 червня

ІГРИ  пройшли організовано, показали гарний футбол. Щоправда, для  команди ФК «Козацьке» матчі виявилися не дуже вдалими. Спортсмени  забили у ворота  суперника – Савранського  «Прибужця» – лише один гол, отримавши у свої ворота  вісім. Проте  треба врахувати, що грали  молоді футболісти   з досвідченою ( досі районною !) командою. Отже , гра була корисною для хлопців, майстерність і досвід прийдуть з часом.

   А ось  Перелітська «Мрія», приймаючи на своєму полі  «Агро – Ниву» з с. Обжилого,  на радість своїм численним болільникам  виграла змагання з рахунком 3:1.

Сильні опади завадили зустрічі командам «Фортеця» 

( Балта)  та ФК «Білине»  , як намічалося , 20 червня. Тож матчі пройшли 21-го  в Балті на центральному стадіоні «Колос». Гра була досить цікавою, насиченою гострими моментами. За «Фортецю» традиційно прийшли вболівати  сім’ями працівники фірми. Білинці відкрили рахунок. Тоді  «Фортеця» у відповідь перехопила ініціативу і відправила  у їхні ворота аж три красивих  м’ячі. Болільники були у захваті! Наприкінці першого тайму  білинці, прагнучи зрівняти рахунок,  забили ще один гол. На перерву команди пішли з рахунком 3:2 на користь  «Фортеці». В другому таймі «Фортеці» вдалося  додати ще один гол, і гра закінчилася її перемогою : 4:2.

   Четвертий тур чемпіонату Балтської МТГ з футболу  відбудеться 27 червня і буде присвячений Дню Конституції України. В Саврані проведуть зустріч дві  сильні команди- «Прибужець» і «Фортеця» ( Балта). ФК «Білине» прийматиме  Обжильську «Агро- Ниву». Команда ФК «Козацьке» за сухої погоди планує зустріч з Перелітською «Мрією»  на своєму полі. Якщо ж завадить дощ – матчі  пройдуть на  стадіоні «Колос» в Балті.

Початок ігор – о 17.00.

Анатолій АРТЕМЕНК

Leave a Reply