Урочисте відкриття Балтського бюро правової допомоги

Ha користь людям

Напередодні 1 вересня в Балті відбулося урочисте відкриття одного з перших бюро на Одещині “Балтського бюро правової допомоги” структур­ного підрозділу Подільсбкого (Котовського) міс­цевого центру з надання безоп­латної вторинної правової допо­моги.
Директор Центру Сергій Мерз­ляков, перший заступник місь­кого голови Едуард Рабінович та голова районної ради Олек­сій Пантілєєв, які прийшли при­вітати працівників новоствореного бюро, перед входом в при­міщення урочисто перерізали стрічку. їх з запашним короваєм зустрічали заступник начальни­ка бюро Ірина Бондар та го­ловний спеціаліст Мирослав Тихоновський. На офіційному відкритті були також керуюча справами виконавчого апарату районної ради Лариса Усатенко, представник районної держав­ної адміністрації Марія Рибак, представник спілки ветеранів Афганістану Олександр Бондар­чук, представник відділу поліції Ольга Чумак, молоді активісти, телекомпанія “Примор’я”, міс­
жителі. “Відтепер безоплат­на правова допомога стане ще доступнішою для жителів міста і району, а відтак посилиться пра­вова спроможність територіаль­ної громади,” привітав Сергій Мерзляков усіх балтян з відкрит­тям бюро та представив його працівників. Директор розповів присутнім про головну мету ство­рення бюро правової допомоги та зазначив його основні функції.
Із вітальним словом звернули­ся до новопризначених працівни­ків бюро Едуард Рабінович та Олексій Пантілєєв, побажали їм успіхів та висловили надію, що новостворена установа принесе користь жителям громади з пра­вового захисту та право просвітництва.
В свою чергу Ірина Бондар та Мирослав Тихоновський запев­нили, що докладуть максимум зусиль для виконання своїх обов’язків з правозахисту жителів громади.
На вулицях міста працівники Котовського місцевого центру, Балтського бюро разом з Едуардом Рабіновичем та молодими активістами провели флешмоб, роздаючи балтянам прапорці та буклети з символікою системи та адресою бюро. Принагідно пра­цівники Центру провели прийом громадян, які прийшли на відкри­ття бюро. Четверо жителів міста і району отримали правові консу­льтації з земельних питань, прий­няття спадщини, оформлення селянсько-фермерського госпо­дарства та інших.
Звертаємо увагу жителів Балтщини: для отримання безоплат­ної правової допомоги необхідно звертатись до Балтського бюро правової допомоги, яке знахо­диться за адресою: м. Балта, вул. ЗО років Перемоги, 24, тел. (04866) 2-20-02.

Leave a Reply