Урочисто відкрито новий спортивний рік

На міському стадіоні відбулось урочисте відкриття спортивного навчального 2016-2017 року у Балтській дитячо-юнацькій спортивній школі (директор – Сергій Кольцов).
Крім вихованців та тренерів захід відвідали міський голова Сергій Мазур, його заступник з гуманітарних питань Валерій Желіховський, начальник відділу освіти міськради Петро Кулик, спонсори: Юрій Юрковсь-кий, Віктор Красатюк, Олексій Нікіпєлов, Володимир Древицький, Сергій Боровський, Олексій Сергєєв. На урочистому відкритті спортивного заходу державний Прапор України підіймав чемпіон області, бронзовий призер та володар Кубку України з бойового самбо Володимир Кіндюк (тренер – Дмитро Левадний).
У новий навчальний рік Балтська спортивна школа входить із численною кількістю подарунків від керівництва міста та спонсорів.
Відділення футболу (тренери – Віктор Вірченко, Анатолій Домашкевич, Григорій Білий, Сергій Столєтній) поповнилось трьома комплектами форми (48 шт.) та новими футбольними м’ячами (20 шт.).
Вихованці відділення волейболу (тренери – Сергій Власов, Віталій Березовський, Валерій Сокерчак) отримали два комплекти форми (30 шт.) та вісім професійних волейбольних м”ячів.
Баскетболісти (тренери – Ната-лія Махарадзе, Олександр Бузовський, Сергій Кольцов) гратимуть новими баскетбольними м’ячами (20 шт.).
А відділення дзюдо (тренер – Дмитро Левадний) отримало сертифікат на суму 10 000 грн. від спонсора Володимира Древицького на придбання необхідного спортивного інвентарю.
Цьогоріч міська влада сприяла передачі спортивній школі шкіль-ного автобуса на 26 місць, що дасть змогу їздити на змагання одночасно декільком командам. Протягом п”яти років він не перебував у використанні та завдяки спонсорській допомозі Олексія Сергєєва був відремонтований. Вихованки відділення волейболу вже випробували подарований транспорт дорогою на змагання до м. Южне.
Міський голова Сергій Мазур та начальник відділу освіти Петро Кулик нагородили почесними грамотами тренерів, вихованці яких посіли призові місця на спартакіаді області та всеукраїнських змаганнях. Це- Віталій Березовський, Наталія Махарадзе, Віктор Вірченко, Дмитро Левадний. Упродовж спортивного свята відбулись показові виступи дзюдоїстів, футбольні, волейбольні та баскетбольні матчі.
Варвара БЄЛІК.
Втілення в життя програми «Сходинки»
Працівниками Балтського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції активно проводиться робота з профілактики наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб, у тому числі захворювання на ВІЛ/СНІД із засудженими, які стоять на обліку. Особлива увага приділяється соціально-виховній та психологічній роботі з підобліковими особами, сприянню їм у вирішенні питань трудового та побутового влаштування, набутті освіти та професії, а також вивченню стану їх соціально-побутових умов та проведення індивідуально-профілактичної роботи з ними. З метою попередження серед підоблікових, які не досягли повноліття, вчинення нових злочинів, кримінально-виконавча інспекція веде індивідуально-профілактичну та виховну роботу. Одним із дієвих методів попередження злочинності се-ред дітей є введення в дію просвітницько-профілактичної програми «Сходинки». Згідно з програмою працівники районного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України регулярно проводять тренінгові заняття з неповнолітніми засудженими .
Подібні заняття вчать учасників, які знаходяться в групі ризику, цінувати здоровий спосіб життя, допомагають приймати важливі рішення, нести за них відповідальність. За допомогою дорослих діти корегують життєву поведінку в соціумі, формують нову систему мислення . Змістовні інформаційні блоки та практичні вправи програми дозволяють не лише поінформувати підлітків про різноманітні аспекти здорового способу життя, але й сприяють зміні їхнього уявлення про здоров’я, формують важливі життєві цінності для прийняття відповідальних рішень, допомагають учасникам оцінити власні ризики щодо інфікування ВІЛ, а також змінити своє ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. У тренінгах використовується інтерактивний підхід, що дозволяє підліткам виробити навички відповідальної поведінки.
На початку вересня був проведений черговий тренінг «Життєві цінності» для неповнолітніх засуджених та їхніх батьків. Ми навчали підлітків обирати з-поміж усіх цінностей найголовніші, усвідомлювати цінності здоров’я у житті людини, визначати та аналізувати власні життєві цінності та їх вплив на благополуччя.
Засуджені підлітки вкрай потребують профілактичних втручань, оскільки вони є однією з особливо вразливих груп,тому ми, як доросле покоління, не повинні залишатись осторонь такої важливої проблеми, бо діти – наше майбутнє !

  • Інна Сорочинська,
    фахівець з питань соціальної роботи
    з суб’єктами пробації Балтського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції.
  • Leave a Reply