У Балті відбувся 6-й мотофестиваль “Балтанка”

Щорічний мотофестиваль «Балтанка» – унікальний проект Балтської громади.
За особистої підтримки Балтського міського голови Сергія Мазура, завдяки неймовірній енергетиці його організаторів та однодумців, «Балтанка» стала своєрідним брендом, магнітом для байкерів і приводом отримати величезну порцію драйву для місцевих жителів.
Традиційно програма мотофестивалю надзвичайно насичена і щороку змінює тематику. Як зазначають організатори (головний з них – балтянин Борис Паєвський), «Балтанка»-2019 проходить з благословення Олімпійських богів і присвячена легендам та міфам Давньої Греції.
Минулого четверга на міському стадіоні відбулася урочисто-весела церемонія запалювання символічного Олімпійського вогню.
Багаторічний режисер «Балтанки», талановитий і харизматичний Олександр Добровольський та один із ідейних «батьків» мотофестивалю Ігор Марценюк (в грецькому костюмі прадавніх часів), під гучні оплески присутніх, запалили факел, який символізує старт олімпійської «Балтанки»-2019.
Колона байкерів, на чолі якої – факелоносці, вирушила до місця розташування мотофестивалю, де й розпочалася його програма.
Навала «мото-греків» відбулася в п’ятницю – учасники «Балтанки» розважалися на березі Гольмянського водоймища, а в суботу частина заходів продовжилася знов-таки на міському стадіоні. Серед них і традиційні «покатушки», на які балтська малеча очікує цілий рік.
А увечері байкерів та всіх бажаючих розважали музичні колективи. Різноманітні розваги дарували учасникам гарний настрій.
Джерело – сторінка Балтської ОТГ.
Фото з відкритих джерел учасників фестивалю.

Leave a Reply