У відділі поліції – новий начальник

24 квітня заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області полковник поліції Костянтин Гейко представив особовому складу нового керівника Балтського відділу поліції – полковника поліції Бойко Максима Валерійовича.
На службу в органи внутрішніх справ Максим Бойко прийшов у 1997 році на посаду оперуповноваженого 1-го відділення відділу карного розшуку Приморського районного відділу Одеського міського управління Управління МВС України в Одеській області
За період служби працював начальником відділень та відділів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, начальником відділу боротьби з груповою злочинністю управління карного розшуку Головного управління МВС України в Одеській області, керівником відділу організації діяльності лінійних органів у портах та аеропорту Головного управління МВС України в Одеській області, начальником відділу карного розшуку Одеського міського управління Головного управління МВС України в Одеській області, очолював Суворовський та Малиновський районні відділи поліції та працював начальником управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Головного управління МВС України в Одеській області.
«Максим Бойко – досвідчений керівник, який позитивно характеризувався за час служби, має особистий практичний управлінський досвід роботи. Тому він з усією відповідальністю буде виконувати покладені на нього обов’язки», – зазначив заступник начальника ГУНП в Одеській області Костянтин Гейко.
У свою чергу Максим Бойко пообіцяв, що виправдає покладену на нього довіру та забезпечить правопорядок в Балтському районі.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

Leave a Reply