У наших сусідів

Мешканці будинку в Кодимі на дві години перекрили роботу комунальників, виступаючи проти їх базування в своєму дворі

Жителі багатоквартирного будинку №1 по вул.Садовій не дали можливості співробітникам КП «Кодимакомунсервіс» приступити до виконання обов’язків, перекривши виїзд. Так вони висловлювали свій протест проти діяльності комунального підприємства на території, що належить будинку.

Людей змусила до такого радикального методу бездіяльність міської влади, яка не захотіла вивести підприємство з вказаної території. Представники обласної влади, як і районної, неодноразово вказували міській раді на недоцільність і неприпустимість перебування комунального підприємства в житловому секторі, на території будинку №1 .

В результаті діяльності комунальників, у дворі розбито асфальт, оскільки тут їздять вантажні автомобілі, трактори та автокрани.

“Комунальники приносять масу незручностей. По-перше, їх техніка розбила нам асфальтове покриття двору. По-друге, розвозять по двору бруд, розливають пально-мастильні матеріали, займаються зварюванням та іншими ремонтними роботами, що створює шум і забруднює атмосферу. По-третє , у дворі багато дітей, і їхнє життя постійно в небезпеці через інтенсивний рух транспорту “, – скаржаться місцеві жителі.

До протестувальників був викликаний наряд поліції, прибули глава Кодимської РДА Геннадій Гладенький, голова райради Олег Чернійчук, мер міста Володимир Склярук, а також керівництво КП “Кодимакомунсервіс”.
В.Склярук акцентував увагу на тому, що мешканці можуть претендувати тільки на свої квартири, а вся територія в місті належить місту.
Тим часом керівник РДА пояснив, що комунальному підприємству виділено інше приміщення на вул.Шевченка, яке міськрада з невідомих причин перевела в житловий фонд. А там є всі необхідні умови для роботи даної організації. Крім того, комунальникам пропонувалася будівля колишньої військової частини хіміків, де є бокси для автомобілів і приміщення для офісу.
Пікетувальники розблокували виїзд тільки після того, як очільники РДА та мерії пообіцяли протягом трьох днів вирішити питання про виділення території для КП «Кодимакомунсервіс».

Любов КУЗЬМЕНКО.

  • Leave a Reply