У немирівській школі – інноваційні обіди

Кулінарний експеримент проводять в їдальні Немирівської школи Балтської громади – там для учнів готують обіди за новітньою технологією.

В установі стартував експериментальний проект «Здорове харчування», в основі якого- освоєння інноваційних технологій кулінарії від переможця проекту «МастерШеф» Євгенія Клопотенка.

Педагог – організатор школи Наталя Недомовна розповіла, що перший інноваційний обід складався з овочевого супу, картоплі з куркумою, курячих Наггетсів (обсмажені в сухарях і яйці шматочки курячого філе) та салату з моркви, яблука, пекінської капусти й зелені, а також лимонаду. Аби з’ясувати, чи сподобалося таке харчування школярам, педагогами разом з очільником шкільного ПАРЛАМЕНТУ Дмитром Анушкевичем та ПРЕЗИДЕНТОМ школи Валерією Недомовною проведено незалежне опитування шляхом голосування. Результат вразив – «за» нововведення діти віддали 106 голосів, «проти» – 3.

Тепер керівництво школи має намір підрахувати й порівняти вартість інноваційного та звичайного харчування. Такі обіди планують готувати під час канікул в дитячому пришкільному таборі.
Любов ЯНВАРСЬКА.

Leave a Reply