У юнацькій Спартакіаді області серед ОТГ перемогли балтяни

В смт Авангард Овідіопольського району до Дня захисту дітей провели Першу юнацьку спартакіаду серед об’єднаних територіальних громад регіону. У змаганнях взяли участь близько 300 дітей з 6 ОТГ. Юних спортсменів з нагоди свята привітав Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки в Одеську область. У програмі змагань: волейбол, легка атлетика, перетягування канату, гирьовий спорт та міні-футбол. Спартакіада проведена управлінням у справах фізичної культури і спорту спільно з територіальною організацією ВФСТ «Колос» з метою залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, а також стимулювання створення спортивних шкіл в об’єднаних територіальних громадах.
Переможці і учасники змагань:
Волейбол дівчата:
1 місце – Балтська ОТГ; 2 місце – Березівська ОТГ; 3 місце – Авангардівська ОТГ.
Легка атлетика:
1 місце – Балтська ОТГ; 2 місце – Красносільська ОТГ; 3 місце – Маяківська ОТГ.
Перетягування линви:
1 місце – Маяківська ОТГ;
2 місце – Красносільська ОТГ; 3 місце – Балтська ОТГ.
Міні-футбол:
1 місце – Авангардівська ОТГ; 2 місце – Березівська ОТГ; 3 місце – Красносільська ОТГ; 4 місце – Біляївська ОТГ; 5 місце – Балтська ОТГ.

У комплексному заліку місця розподілилися таким чином: 1 місце – Балтська ОТГ (голова Мазур Сергій Сергійович), 2 місце – Красносільська ОТГ ( голова Майдебура Микола Петрович), 3 місце – Авангардівська ОТГ (голова Хрустовський Сергій Григорович)

За інформацією сайту ОДА та голови територіальної організації ВФСТ«Колос» Тетяни Федоренкової.

Leave a Reply