ЧОТИРНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: районний історичний музей став комунальною власністю об’єднаної громади, а до статуту централізованої бібліотечної системи внесено суттєві зміни

12 жовтня на пленарному засіданні депутатів районної і міської рад безоплатно передано зі спільної власності територіальних громад району до комунальної власності міської ради комунального закладу «Балтський районний історичний музей». Комунальний заклад тепер має назву «Балтський історичний музей», затверджено його статут, штатну чисельність працівників, надано погодження на призначення в.о.директора Ткача Петра Астафійовича до проведення конкурсу.

На цьому ж засіданні ухвалено рішення вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради №114-УІІ від 03.03.
2016 року «Про виділення бібліотек-філій КЗ «Балтська централізована бібліотечна система» у спільну власність Балтської районної ради». Затверджено статут комунального закладу «Балтська централізована бібліотечна система » Балтської міської ради в новій редакції, доручено керівникові КЗ Висоцькій Валентині Миколаївні здійснити його державну реєстрацію. Як зазначив міський голова С.С.Мазур, тепер буде повністю переформовано бібліотечну мережу відповідно до законодавства. До міської публічної бібліотечної системи входитимуть тільки ті бібліотеки, які знаходяться на території об’єднаної громади.

На засіданні одностайно прийнято спільне звернення депутатів міської і районної рад до Одеської обласної ради щодо створення на базі Балтського ПТАУ— Центру професійно-технічної освіти, де готуватимуться кадри для Балтського, Колимського, Савранського та Любашівського районів. За інформацією депутата обласної ради М.Д.Лазаренка, ПП «Балтська швейна фабрика» вже робить у напрямку підготовки кадрів впевнені кроки: з 1 жовтня молодь навчатиметься теорії на базі ПТАУ, а практику проходитиме на швейній фабриці. З цією метою днями буде закуплено десять новітніх швейних машин.

Наш кор.

  • Leave a Reply