Щоб мали міські вулиці пристойний вигляд

Від костелу святого Станіслава починається і в’ється поміж кількох кварталів вулиця Уварова. Напевне, камінчики, які встеляють її, пам’ятають багато історично важливих для нашого міста подій.
Але змінюються часи, гортаються сторінки історії. Щось безповоротно втрачається, руйнується, а дещо потребує вдосконалення. Нові умови життя – нова дорога. Старанно працює бригада, гуде техніка.
«Ремонт доріг залишається пріоритетним напрямком соціально-економічного розвитку громади. За рішенням депутатського корпусу, за підсумками фахово-консультативного обговорення для проведення капітального та ямкового ремонту був визначений перелік доріг, в тому числі вуличних. Одна з них – та, що знаходиться на вулиці Уварова, – роз’яснив Балтський міський голова Сергій Мазур. – Є можливість провести потрібний обсяг робіт, аби розбита вулиця мала пристойний вигляд і була зручною для руху автівок та пішоходів».
На ремонт перехрестя 30 років Перемоги- Уварова- Ярославська передбачено 704,560 тис. гривень, вже відремонтовано 870 квадратних метрів. Роботи тривають.

  • Анна Рибіцька.
  • Leave a Reply