Юні спортсмени подарували депутатові ВЕРХОВНОЇ РАДИ м’яч зі своїми іменами

В УРОЧИСТОСТЯХ з нагоди відкриття турніру з баскетболу серед юнаків 2008-2009 рр. взяли участь депутат Верховної Ради Анатолій Урбанський, міський голова Сергій Мазур, виконавчий директор Одеської обласної федерації баскетболу Сергій Стразов та вболівальники-любителі спорту.

Вітаючи команди юних баскетболістів СК «Балта», спеціалізованої школи олімпійського резерву м. Миколаєва та СДЮСШОР імені Бориса Литвака (м. Одеса), Анатолій Урбанський пригадав, як чотири роки тому на пустирі, де планувалось будівництво спортивного комплексу, разом з керівництвом Балтської ОТГ обговорював проєкт, який таки було успішно реалізовано.

— Коли будуємо такі об’єкти, це не може не радувати. Звичайно, я знаю, у перемоги дуже багато родичів. Але я можу сказати одне: в Балті цей класний спортивний комплекс з’явився завдяки вашій завзятості, вашій роботі та вмінню «проштовхувати» навіть найскладніші завдання, робити їх вирішуваними. І ми (я, будучи головою обласної ради, народні депутати) підставили своє плече, допомогли. Це приклад командної роботи, яка дає можливість розвиватися нашим громадам. І ми будемо продовжувати це робити, аби впевнено дивитися в майбутнє. А наше майбутнє – це діти.

З вдячністю за те, за Анатолій Урбанський чимало робить, лобіюючи інтереси Балтської громади не тільки у спорті, йому вручили баскетбольний м’яч з підписами дванадцятирічних спортсменів СК «Балта».
— 4 роки тому тільки такі божевільні як я, мер та ще з десяток людей вірили, що ми у такій залі будемо насолоджуватися грою команд. Тут все зроблено так, як я мріяв. Я хочу вам сказати: мрійте: мрії збуваються, – сказав Сергій Кольцов,і, вручивши м’яча, додав: – Тут є всі прізвища юних баскетболістів. Можливо, хтось з них стане відомим спортсменом, гратиме у збірній України і ви зможете сказати: ось цей спортсмен, коли йому було 12 років, підписав мені м’яча.

Вибудовану в місті сучасну спортивну інфраструктуру міський голова Сергій Мазур назвав основою успіху, гармонійного розвитку дітей, отримання гарних результатів у спорті.

За вагомий особистий внесок у розвиток баскетболу Балтської ОТГ, популяризацію баскетболу серед молоді він нагородив Анатолія Вихриста, який свого часу очолював Федерацію баскетболу міста.

Виконавчий директор Одеської обласної федерації баскетболу Сергій Стразов назвав будівництво спортивно-оздоровчого комплексу перемогою, великим кроком вперед у розвитку юних спортсменів, запорукою спортивного майбутнього не тільки для півдня, а й усієї області. Дуже важливим кроком він назвав створення в Балті одними з перших в Одеській області спортивного клубу. Він висловив сподівання, що заплановане вдасться реалізувати, в Балті будуть виховувати юних спортсменів, які ставатимуть гравцями професійних команд, національної збірної України.

Leave a Reply