Які дівчата – така й передплата

«Веселі, працьовиті й дружні», – таку характеристику дала начальник Балтського відділу поштового зв’язку Людмила Іжакевич колективу Коритненського відділення.І в цьому у нас була нагода самим переконатися.Жінки неначе заряджаються одна від одної гумором і несуть з усмішками цей хороший настрій людям.
Валентина Окішева – своїм землякам у с. Козацькому.23 роки з весни до осені крутить вона педалі свого велосипеда за маршрутом Коритне- Козацьке.Дарма, що в селі немає поштового відділення.Всі мешканці знають, що листоноша веде прийом вдома у будь-який час.
Завідувачка відділення Зінаїда Опариста 12 років трудилась листоношею, тепер 5-керівником.Наталія Лунгул має 6- річний стаж , а Лілія Куспляк –лише рік. Дівчата раді , що доля згуртувала їх в одному колективі, спілкування приносить їм велике задоволення, а спільна мета- єднає.Звичайно, важко доводиться доставляти людям пресу й товари широкого вжитку.Та вони не скаржаться, навпаки, радіють, що селяни користуються їхніми послугами, довіряють їм. Жартують, незважаючи на те, що зарплату отримують мізерну, і постійно перевиконують планові завдання.
Серед усіх видань дівчата найбільше симпатизують «Вашому інтересу», тож і передплата в цих селах на нашу газету найкраща.

Leave a Reply