Є чому повчитись у балтян

В Саврані з участю начальника управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Валентини Кольчак відбулася нарада з питань розвитку спорту представників північних районів області. «Було дуже цікаво почути райони. Хотіла також подякувати заступникові керівника Балтської громади Валерію Желіховському, який професійно говорить про спорт та досить щільно займається цими питаннями. Він поділився сьогодні з нами доволі цікавим досвідом та ідеями. Гадаю, що ми ще раз зберемося не тільки з керівниками спортивних структур, а й з керівниками районів та запропонуємо нову систему роботи у сфері фізичної культури й спорту саме в районах області»,- зазначила вона у своєму виступі.
Основні проблеми , що прозвучали на нараді,- кадрові (в зв’язку з виїздом спеціалістів за кордон), фінансові – маленькі бюджети заважають виїзду на змагання чи розвитку інфраструктури, пасивність влади на місцях.
Але досвід балтян вкотре демонструє відому істину: якщо мати бажання, сформувати професійну команду однодумців на чолі з енергійним керівником, визначитися з коштами – можна досягти високих результатів. За три роки діяльності Балтської громади саме спортивна сфера отримала «друге дихання», давши поштовх для розвитку інфраструктури, професійного і масового спорту, фізичної культури, охопивши різні вікові категорії та соціальні верстви населення.
Анна РИБІЦЬКА.

Leave a Reply