Ініціативність винагороджується

Голови мікрорайонів міста і керівники органів самоорганізації населення сіл – це люди, які займають важливе місце в системі управління громадою. Незважаючи на зайнятість (чимало з них працює на відповідальних посадах в освіті, культурі, інших сферах економіки, є депутатами тощо), вони беруть активну участь у громадському житті, виконуючи важливу місію наведення комунікацій з громадськістю. Про це говорив під час передноворічної зустрічі з активістами громади міський голова Сергій Мазур .
– Я хочу всім вам подякувати за результати, які ми отримали, вирішуючи проблеми, пов’язані з благоустроєм. Адже саме ваша участь у конкурсах, міні-грантах, Громадському бюджеті тощо, дозволяє реалізовувати те, на що міській раді, як органу місцевого самоврядування, фізично не вистачає можливостей, – сказав, зокрема, він.
Звертаючись до присутніх, Сергій Мазур також коротко ознайомив з пріоритетними напрямками розвитку громади у 2018-му році, на що буде спрямовано видатки у вже прийнятому бюджеті громади (в тому числі – на ремонт доріг, розвиток освіти, медицини тощо). Потреби, за його словами, колосальні – понад 400 млн. грн., і це при тому, що доходна частина бюджету міської ради щороку значно зростає. Тому навіть за кілька років ці проблеми не вирішити одразу. Водночас Сергій Мазур висловив сподівання, що 2018 рік відкриє нові можливості для розвитку медичної та освітньої галузей. Як це було у 2017-му, коли на базі Балтської ЦРЛ було відкрито перше в області відділення реперфузійного центру обласної клінічної лікарні. Тут (на момент виступу міського голови) вже здійснено понад десять хірургічних втручань, завдяки яким врятовано життя людям, що страждали на серцево-судинні захворювання. Значне фінансування з державного бюджету отримала громада й на розвиток освітньої галузі. Сталося це «за підтримки голови облдержадміністрації Максима Степанова, міністра освіти Лілії Гриневич та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана», – зазначив Сергій Мазур.
На думку міського голови, органи самоорганізації населення в місті та селах зайняли свою важливу нішу щодо розвитку території. Саме тому депутати міської ради підтримали пропозицію виділити 50 тисяч гривень на заохочення найбільш активних та ініціативних голів мікрорайонів. Тож за розпорядженням міського голови великій групі керівників ОСН та голів мікрорайонів було вручено грошові винагороди. Почесну місію виконали сам міський голова Сергій Мазур, секретар міської ради Тетяна Матлашевська, заступники міського голови Валерій Желіховський та Федір Молодець.
Зі словами подяки від імені очільників мікрорайонів виступила Наталя Гашок (начальник відділу культури РДА, голова одного з мікрорайонів міста).
Валерій Желіховський виступив з інформацією про плани на 2018 рік щодо організації та проведення вже традиційних та нових конкурсів серед громадських організацій та органів самоорганізації населення.

  • Людмила КАЛІНІНА•
  • Leave a Reply