І знову – про лісові насадження

На тридцять сьомій сесії Балтської районної ради VII скликання депутати заслухали звіти про результати діяльності Подільської місцевої прокуратури (інформувала Подільський прокурор Наталя Старченко) та Балтського відділу поліції ГУ НП в Одеській області (звітував його начальник Віталій Мельниченко) на території Балтського району за ІІ півріччя 2018 року.
Зокрема, Віталій Мельниченко повідомив, що результати діяльності відділу по показниках вищі за середньообласні. Для правоохоронців першочерговим завданням є забезпечення публічного порядку та дотримання безпеки громадян на території району та об’єднаної територіальної громади, тому запевнив, що зробить все залежне від нього , аби робота в цьому напрямку тільки покращувалась. Відповідаючи на запитання депутата райради Василя Степчука щодо реагування правоохоронців на факти вирубування лісових насаджень, Віталій Мельниченко зауважив, що ситуація дійсно дуже напружена. Затримання порушників проводяться, факти документуються, але багато залежить від того, хто є реальним власником лісових насаджень. Тому порадив органам місцевого самоврядування проводити інвентаризацію та швидше визначатись, кому вони належать.

Депутати б’ють на сполох: дороги -погані, транспортне сполучення – не краще
Член секретаріату Олена Драганюк зачитала запит депутатів Балтської районної ради голові правління АТ «Укрзалізниця» Євгену Кравцову з проханням розглянути можливість повернення руху потягу № 272 Одеса- Харків (№271 Харків-Одеса), а також призначення потягу Одеса-Черкаси (Знам’янка-Одеса), який би здійснював пасажирські перевезення протягом року, адже такий потяг вже ходив і був затребуваний жителями декількох областей.
Олена Драганюк також зачитала відповідь на запит депутата Станіслава Голємбієвського, який звертався до служби автомобільних доріг в Одеській області з приводу необхідності проведення ремонтних робіт на ділянці автошляху Р33 від села Перейма до міста Балта. Служба інформувала, що добре володіє ситуацією щодо стану мережі доріг загального користування і докладає всіх зусиль для збереження їх в проїзному стані, але… «в умовах обмеженого фінансування першочергово виконуються роботи на більш аварійно-небезпечних дорогах» залежно від інтенсивності руху. Така відповідь, схожа на відписку, не задовольнила депутатів та спричинила активне обговорення ситуації, до якого підключилися не тільки голова районної ради Олексій Пантілєєв, а й присутній на сесії міський голова Сергій Мазур.
Депутат Валерій Муль звернув увагу присутніх на необхідність поновлення автобусного рейсу Балта-Савранське. Адже сьогодні селянам доводиться пішки долати декілька кілометрів від с. Пужайкового, де їх висаджує водій автобуса, що курсує маршрутом Балта-Пужайкове, відмовляючись їхати далі. Валерій Муль також обурений тим, що досі не ремонтується дорога від Балти у напрямку Саврані. За його словами, сьогодні водіям доводиться долати відстані «по бездоріжжю», ситуацію погіршує рух вантажівок, які везуть щебінь на Подільськ й ще більше розбивають дорогу. Депутат закликав не забувати про цей перспективний напрямок з огляду на можливе укрупнення районів та «стукати у всі двері». Свою підтримку висловив і голова районної ради Олексій Пантілєєв.

Leave a Reply