10 прийомних родин Балтщини отримали плазмові телевізори

В Балті днями десять плазмових телевізорів отримали прийомні родини міста і району. Під час офіційного заходу з їх вручення до присутніх звернулися з промовами голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, секретар міської ради Тетяна Матлашевська та начальник служби у справах дітей РДА Олена Галайко. Вони подякували прийомним батькам за бажання покращити долю дітей, позбавлених батьківського піклування, й висловили надію, що подаровані телевізори будуть корисними для їхнього інформаційного розвитку.

Довідка. Favorit Foundation – благодійний фонд міжнародної беттінгової компанії Favbet, створений з метою реалізації та підтримки соціально важливих проєктів в Україні. Свою роботу в Україні фонд розпочав підписанням Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації України, в рамках якого сторони домовилися спільно працювати в сферах цифровізації і розвитку інформаційного суспільства. В першу чергу мова йде про напрямки підвищення цифрової грамотності серед населення і створення умов для навчання сучасним цифровим навичкам.
На першому етапі співпраці Favorit Foundation забезпечить комп’ютерною технікою Національну бібліотеку ім. В. Вернадського (150 комплектів) і Національну бібліотеку ім. Ярослава Мудрого (50 комплектів). Також фонд передав Миколаївській, Одеській, Херсонській і Кіровоградській обласним адміністраціям 900 телевізорів. Цю техніку адміністрації передають малозабезпеченим сім’ям.

Leave a Reply