40 саджанців – до Всеукраїнського дня благоустрою

Всеукраїнський день благоустрою територій 17 квітня  став для жителів Піщанської громади днем об’єднання  з метою упорядкування прилеглих територій до особистих садиб, місць відпочинку та, що особливо значуще для громади, –  Центру надання соціальних послуг. Це місце захисту найнезахищеніших груп населення, центр доброти і милосердя.

      Вирішено озеленити прилеглу територію закладу фруктовими, декоративними деревами та квітами. В акції взяли  участь представники старостинських округів, працівники апарату сільської ради та закладу обслуговування,  небайдужі жителі сільської громади. Спільними зусиллями розчищено територію від старих дерев та порослі, сухих гілок та розбито фруктовий сад. Загалом висаджено 40 саджанців найкращих сортів груш, персиків, яблунь, вишні та черешні.

            Захід  розпочався  вітанням зі  знаменною подією —   70-річчям з дня народження підопічної закладу  Наталії Іванівни Болокан. З цією поважною датою її поздоровили  не тільки друзі, а й керівництво сільської ради на чолі з  Олексієм Пантілєєвим, старостами територіальної громади та всі присутні.

        Іноді достатньо невеликого кроку, поштовху, ідеї, яка стане рушійною силою в розбудові, розвитку, підтримки один одного та створення квітучої  громади!

 З сайту Піщанської гром

Leave a Reply