КАФЕ – БАР «ІВУШКА»

Графік роботи – з 10.30 год. до 24.00.
АДРЕСА: м.Балта, вул. Уварова, р-н автовокзалу.
Замовлення приймаються за
Т.: +380677294080.

Якщо ви досі не побували в оновленій «Івушці», в царстві затишку й романтики за біло- ажурними стінами, не відзначали там важливу у своєму житті подію – значить, ви не кайфували як слід, не отримували справжньої насолоди від відпочинку!

Тут справді є чим приємно вразити і здивувати гостей. На всій території комфортно будь-якої пори року: взимку – тепло, в неймовірну літню спеку чітко працює система кондиціювання з водним туманом. Піднімає настрій жива музика.

В кафе годують відвідувачів яскравими, соковитими, смачними стравами домашньої української, вірменської та європейської кухонь. Насолоджуйтесь! Для постійних клієнтів діють знижки на 20%. З 10.30 до 14.00 щодня можна посмакувати комплексним обідом вартістю 65 гривень.

В затишному барі на сто місць з оригінальним освітленням і ексклюзивним оформленням – на вибір найвишуканіші напої, бармен готує 27 видів алкогольних коктейлів.

В бенкетній залі на весілля, ювілеї тощо накриваються столи на 220 осіб, в залі літнього майданчика- на 50. Всього в кафе передбачено одночасно 500 посадкових місць.

Шеф-кухарі впевнені, що лише вони вміють частувати гостей «Івушки» найсмачнішим шашликом. Взагалі на мангалі готують п’ятнадцять страв. Від їх смаку в захваті всі! Неперевершені – перепели та інша птиця, риба на мангалі. І вже зовсім коронними є м’ясні страви на тандирі – цілі барани та свині. Їх тут залюбки готують на замовлення не лише на весілля в кафе, а й з доставкою додому. Всі замовлення на суму більш як 300 гривень – везуть «за так».

Креативний, творчий колектив вбачає своє покликання у тому, аби найпам’ятніші дати балтян набули незвичного забарвлення, були наповнені незабутніми, гарними враженнями та сюрпризами. Ви чули, що торік заклад влаштував серед сімнадцяти пар молодожонів розіграш подорожі до Єгипту? А це цілком був реальний сюрприз, виграла путівку пара щасливих балтян, яких ви бачите на знімку.

Знайшли в кафе «управу» й на коронавірус, який завадив продовжити цей цікавий проєкт. Не можна подорожувати? Все одно всі наречені, котрі відзначають свою урочисту подію – 2020 в «Івушці», отримають подарунок: молода – золоту каблучку (знімок вгорі), молодий – пляшку хорошого коньяку. Ще й з побажанням від закладу, щоб відсвяткували тут своє золоте весілля! 

Відкрийте для себе заново кафе – бар з милою назвою «Івушка», набирайтеся позитиву!

Leave a Reply