У рамках свого візиту міністр Олексій Чернишов відвідав й Балтську багатопрофільну лікарню, де завершено реконструкцію приймально-діагностичного відділення. Сучасне обладнання, гарно відремонтоване приміщення, що повністю відповідає своєму призначенню — мета, якої досягнуто у 2021 році. Але на цьому місцева влада не зупиняється: в лікарні триває капітальний ремонт відділень.

Власними враженнями від візиту в Балту Олексій Чернишов поділився під час брифінгу, що відбувся у холі лікарняного закладу. Зокрема, він зауважив, що держава дуже активно співпрацює з громадами, і з кожним роком це буде тільки зростати.

 — Ми працюємо в рамках програм реконструкції і будівництва, в рамках реалізації проєктів Фонду державного розвитку, спираючись на якісних партнерів, на якісні громади.  І сьогодні я стверджую, що саме з вашою громадою ми можемо працювати і бачимо у цьому перспективу, – сказав він.

 Але, на його думку, багато залежить саме від учасників цього процесу. В першу чергу стосовно перспективних проєктів  для розвитку громади.

— Нам треба  концентруватись не тільки на проєктах соціального спрямування, але й на розвиткових. Я сьогодні, звертаючись до керівництва громади, дуже прошу розробляти, пропонувати розвиткові проєкти, які мають на меті створення нових робочих місць і додаткової регіональної вартості. Це те, над чим слід працювати. Впевнений,  що голова громади – професійний керівник. Ми готові співпрацювати, готові фінансувати проєкти. Але, дуже прошу — розвиткові, — зазначив міністр.

Leave a Reply