COVID-19 не заважає благоустрою та виявленню підпалювачів

Карантин-карантином, а благоустрій території м. Балта триває. По вулиці Ломоносова навпроти нового скейт-парку (парк Комсомольський) стелять тротуарну плитку і в самому парку, де минулого року було встановлено відповідне обладнання, теж ведуться роботи. Замінено освітлення на центральних вулицях міста, тому помітно світліше стало нічної пори від ліхтарів… Але пріоритетним об’єктом залишається Балтська міська багатопрофільна лікарня. Про це розповів кореспонденту «ВІ» міський голова Сергій МАЗУР:

— Ми завершуємо один з проєктів минулого року («Облаштування скейт-парку та майданчика»): у так званому Комсомольському парку ведуться роботи з благоустрою. На це виділено майже 90 тисяч гривень. Там будуть встановлені лавки, буде проведено освітлення та прокладено тротуарну доріжку. На капітальний ремонт тротуару по вулиці Уварова виділено кошти з обласного бюджету.
Але протягом останнього місяця особливу увагу приділяємо посиленню заходів щодо забезпечення належного функціонування Балтської багатопрофільної лікарні. Кожного дня маємо нові виклики , нові проблеми: засоби захисту, маршрути пацієнтів, логістика… Всі напрямки довго перелічувати, тримаємо їх на щоденному контролі. Із важливого: триває ремонт інфекційного відділення та гуртожитку (його приміщення за необхідності будемо використовувати як обсерватор). Ремонтується терапевтичне відділення, розпочнуться роботи й в хірургічному. Доукомплектовуються додаткові ізолятори та інкубаційні бокси в приймальному відділенні. Вдосконалили режим подачі кисню в лікарню, капітально ремонтуються водопровідна та каналізаційна мережі, встановлюються додаткові санвузли тощо. Роботи на 80 відсотків фінансуються з міського бюджету, очікуємо, що на початку травня, коли відбудуться сесії, будуть прийняті рішення щодо співфінансування робіт з районного та бюджетів сільських рад.
Під особливою увагою – шість карантинних блокпостів. Харчування, переміщення особового складу, медичне обслуговування тощо забезпечується за рахунок міського бюджету, за видатки відповідають старости, керівництво лікарні та центру ПМСД (кожен відповідає за свій напрямок). Паралельно з цим ремонтується та покращується матеріально-технічна база життєво важливих об’єктів на території міста і сіл громади. Це будівництво водопроводу в Лісничівці, встановлення нової системи вентиляції на каналізаційно-насосній станції задля безпеки працівників. Незабаром розпочнеться заміна башти Рожновського у Білиному.
Ми зіткнулися ще з однією проблемою: у місті системно підпалюють сміттєзвалище. Комунальники спільно з підрозділом ДСНС вже протягом двох тижнів ведуть боротьбу, гасять підпали. Вдалося піймати двох осіб, які підпалювали сміттєзвалища. Пояснення у них дивне: «Спалюємо сміття, бо його тут дуже багато, і ми хочемо, щоб було менше». А сміттєзвалище не так легко загасити: воно не горить, а тліє. Тому кожного з підпалювачів оштрафували на 17 тисяч гривень.
Ще раз звертаюсь до мешканців громади: дотримуйтесь вимог законодавства та правил благоустрою. З огляду на останні події в Подільську та Балті , не наражайте на небезпеку зараження коронавірусом себе та своїх близьких, тих, з ким спілкуєтесь: дотримуйтесь карантинних обмежень, носіть маски, тримайте дистанцію. Будьте здорові!

Leave a Reply