COVID-19 не здається

Хоча з 12 травня маємо певні кроки до послаблення карантину, ситуація все ще бажає кращого. Сумна звістка про те, що в Подільську кілька днів тому зафіксовано ще два летальних випадки пацієнтів із коронавірусом, не дозволяє розслаблятися.
Криві виявлених захворювань не тільки в Подільську, а й в Балті, все ще рухаються вгоруТак, станом на 13 травня на Балтщині зафіксовано 20 позитивних випадків захворювання на COVID-19, один з них – у дитини, один – у медпрацівника. За повідомленням міської ради, хворі проходять курс лікування в медичних закладах Одеси. 32 ПЛР-тести взято на дослідження. Експрес-тести показали негативний результат.

12 квітня за амбулаторною допомогою до Балтського центру ПМСД звернулося 94 особи, жодної – з приводу ГРВІ.
За даними центру ПМСД, 6 осіб знаходяться на самоізоляції під медичним супроводом.

За інформацією ВП «Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень», що надійшла за 11 травня, в Подільську у 331 людини лабораторно встановлено коронавірусну інфекцію COVID-19. Станом на 12 травня під особливим наглядом міських сімейних лікарів перебували 516 осіб, 357 з них – контактні. 159 пацієнтів з підтвердженим діагнозом проходять амбулаторне лікування, 14 осіб – з підозрою. В інфекційному відділенні Подільської міської лікарні перебуває 82 пацієнти. 5 знаходяться в реанімації.

За інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 13 травня 2020 року в Одеській області лабораторно підтверджено 680 випадків COVID-19. З них 123 людини – жителі Одеси. За цю добу в регіоні зареєстровано 27 нових випадків захворювання, з них вісім – у одеситів, 19 – у жителів районів області.

За даними на ранок 13 травня, на стаціонарному лікуванні в міській клінічній інфекційній лікарні перебувають 28 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19, з них 27 – жителі Одеси. За минулу добу до Одеської інфекційної лікарні звернулися 25 осіб з підозрою на COVID-19, яким проводиться обстеження. Із загальної кількості пацієнтів з COVID-19 в міській інфекційній лікарні чотири людини знаходяться у тяжкому стані, при цьому не мають потреби в проведенні штучної вентиляції легенів.

Leave a Reply