COVID-19 : СИТУАЦІЯ НА БАЛТЩИНІ

За словами директора Балтського центру ПМСД Станіслава Чорного, на підпорядкованій території з початку року вакциновано станом на 21 вересня 6346 осіб. За цей же період виявлено понад тисячу лабораторно підтверджених випадків заражень на коронавірус (975 осіб – на території Балтської МТГ та 98 – в Піщанській СТГ).

Протягом минулого тижня спостерігалось зростання захворювань на ковід майже у чотири рази порівняно з першими тижнями вересня – виявлено 28 заражень. Зросла й кількість звернень з приводу інших вірусних інфекцій, минулого тижня захворіло понад 230 осіб.

З початку року станом на 21 вересня госпіталізовано 177 хворих (133 – Балтська МТГ, 14- – Піщанська СТГ).

Стосовно рівня вакцинації працівників шкіл та дошкільних закладів Балтської громади начальник відділу освіти міської ради Петро Кулик повідомив, що станом на 13.00 22 вересня відмітку у 80% вакцинованих перетнуло 11 загальноосвітніх закладів (4 школи близькі до відмітки 80%, але ще не перетнули її) та 15  дитячих садків з 26. Отже, з 23 вересня вони працюватимуть у звичному режимі. Заклади, де не досягли вище означеного рівня вакцинації, призупинять роботу.

За інформацією начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Піщанської сільської ради Наталії Цегельної, обидві ЗОШ (в Піщаній та Пужайковому) і відокремлений дитячий садок (в Піщаній) на території громади призупиняють роботу з 23 вересня через те, що не мають 80% вакцинованих працівників.

Leave a Reply